Ilustrācija var atšķirties
Samsung Smart Monitor M5 S27AM502NR
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 26 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Smart Monitor M5 S27AM502NR
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 292,19€

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€

LG 27TQ615S-PZ
no 146,49€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
(DEMO) Samsung S27AM502NR - LED-Skærm LS27AM502NRXEN-Demo

166,48€
171,47€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 26 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 40 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,60 cm x A45,50 cm x D19,40 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Bluetooth: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), HDMI ieeja, USB 2.0, USB-A, WLAN |
| USB-HUB: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Smart Monitor M5 S27AM502NR
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Smart TV 24Samsung Smart TV 4K Ultra HDSamsung Smart TV 65Samsung Smart TV 85Samsung SyncMasterSamsung The Frame 55Samsung TV 98Samsung Smart Monitor M5Samsung Smart M5Samsung Smart Monitor 27Samsung Smart Monitor 32Samsung Smart Monitor M7Samsung M5Samsung Smart Monitor M7 32Samsung Smart Monitor M7 43Smart Monitor M7Smart monitor 4K























