Ilustrācija var atšķirties
Samsung Ultra Slim Soundbar HW-S810GD
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Soundbar
- Kanāli: 3.1.2
- Subwoofera veids: Aktīvs
- Skaņa: Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS Surround, DTS:X
- Savienojumi: AirPlay, Chromecast, HDMI izeja, S/PDIF optiskā
- Skaļruņi: 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers
- Bezvadu: Jā
- Bezvadu: Subvūfers
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
no 432,37€

Samsung HW-Q990F
no 730,05€

Samsung Q-sērijas skaņas josla HW-Q800F
no 395,43€

Samsung HW-S56B
no 337,48€

Sonos Arc Ultra
no 742,99€

Bose Smart Ultra skaņas josla
no 785,00€

Sonos Beam (Gen. 2)
no 369,96€

Sonos Arc
no 471,90€

LG DS80TR
no 905,99€

JBL BAR 1300MK2
no 1 479,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Soundbar, 3.1.2 Kanal-System, Q-Symphony für die perfekte Abstimmung von TV und Soundbar (gl (HW-S810GD/ZG)

467,19€
472,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Centra skaļruņa izmēri: | P89 cm x D4 cm x C3,80 cm |
|---|
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS Surround, DTS:X |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Balss asistents: | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Savienojumi: | AirPlay, Chromecast, HDMI izeja, S/PDIF optiskā |
| Kanāli: | 3.1.2 |
|---|---|
| Skaļruņi: | 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers |
| Bezvadu: | Jā |
| Bezvadu: | Subvūfers |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Nominālā slodze sistēma: | 250 W |
| Subwoofera veids: | Aktīvs |
|---|---|
| Mūzikas jaudas izturība: | Zemfrekvenču skaļrunis 160 W |
| Subwoofera izmēri: | S20,50 cm x Z30,20 cm x A35,30 cm |
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung UltraWideSamsung USB C adaptersSamsung USB C HDMI adapterisSamsung USB-C 3.5 mm adaptersSamsung Velosipēdu VelosipēduSamsung Veļas MašīnaSamsung Watch 5Samsung Ārējais Cietais DisksSandisk 64GB 170MB/sSanDisk SD 128GBSamsung SoundbarLg SoundbarMonitor SlimSamsung Ultra HD 50Samsung Ultra HD 55Samsung Ultra HD TVPs5 slimPlaystation 5 SlimSamsung S22 Ultra VāciņšV12 Detect Slim



















