Ilustrācija var atšķirties
Worx WR141E
Ražotājs: Worx
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 18,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 500,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 30,00 mm - 60,00 mm
- Slīpuma pakāpe: 35,00%
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora spriegums: 20,00 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WR141E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WR340E
no 1 493,47€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 257,05€

avots: Tera
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 1 093,96€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 723,00€

Segway Navimow i105E
no 775,00€

Eufy E15
no 1 020,00€

Eufy E18
no 1 449,70€

Mova 1000
no 806,48€

Gardena SILENO minimo (15201-20)
no 365,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Zāles pļāvējs - robots Worx Landroid M500; 20 V; 1x2,0 Ah akum. WR141E

444,10€
444,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WORX WR141E Landroid M500 robotic lawn mower ( WR141E 6924328319986 9972911 ) Zāles pļāvējs - Trimmeris

485,00€
485,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WORX WR141E Landroid M500 robotic lawn mower WR141E

522,74€
522,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WORX WR141E Landroid M500 Mhroboter | WR141E | 6924328319986

554,70€
554,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WORX WR141E Landroid M500 Mhroboter WR141E (6924328319986) ( JOINEDIT87763676 )

565,00€
565,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robotpļāvējs Worx Landroid M500 (WR141E) | WR141E | 6924328319986

595,65€
595,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx robotplæneklipper Landroid M500 20 V inkl. batteri og lader WR141E

609,33€
614,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Pļaušanas robots Landroid M500, WR141E, Worx WR141E&WORX

879,00€
879,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora spriegums: | 20,00 V |
| Akumulatora kapacitāte: | 2,00 Ah |
| Akumulatora darbības laiks: | 60,00 min |
| Uzlādes laiks: | 90,00 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Ierobežojošais kabelis: | 130,00 m |
|---|---|
| Slīpuma sensors: | Jā |
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Naža apstāšanās: | Jā |
| Lietus sensors: | Jā |
| Darbības troksnis: | 67,00 dB |
| Jā |
| Izmēri: | P66,00 cm x A53,00 cm x D28,00 cm |
|---|---|
| Svars: | 9,00 kg |
| Pļaušanas sistēma: | Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 18,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 30,00 mm - 60,00 mm |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 500,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 35,00% |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WR141E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























