Ilustrācija var atšķirties
Seiko 5 Sports (SRPD79K1)
Ražotājs: Seiko
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu automātiskais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Audums
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Hardlex
- Pulksteņa materiāls: Titāns
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Seiko 5 Sports (SRPD79K1)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Seiko
Populāri produkti

Seiko 5 Sports SRPD53K1
no 311,65€

Lorus Automatik RL411BX9
no 172,19€

Citizen NH8390-20LE
no 199,00€

Citizen Promaster Automatik NY0040-17LE
no 224,10€

Zeppelin Atlantic 8462-5
no 357,41€

Orient Mako II
no 210,92€

Citizen Tsuyosa NJ0150-81L
no 379,09€

Citizen NJ0151-88M
no 269,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Seiko 5 Sports SRPD79K1 automātisks sporta rokas pulkstenis

342,20€
342,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Automātika |
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 43 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A13 mm |
| Svars: | 80 g |
| Materiāls Aproce: | Audums |
|---|---|
| Stikls: | Hardlex |
| Pulksteņa materiāls: | Titāns |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Seiko 5 Sports (SRPD79K1)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Seiko
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sejas Kopšana Mājas ApstākļosSejas Kopšana VīriešiemSejas Kopšanas LīdzekļiSejas Kopšanas Līdzekļi Problemātiskai ĀdaiSejas Kopšanas ProcedūrasSejas Tīrīšanas ProcedūrasSekator FiskarsSena 10CSennheiser BTSharp DR 450BKTS SportsVizuālais Sports247 SportsSports KolonnaNova SportsNS SportsJP SportsFlash SportsGolf 2 SportsGolf 4 sports






















