Ilustrācija var atšķirties
Severin KA 5763
Ražotājs: Severin
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.580 W
- Tilpums litros: 1 l
- Displejs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Kafijas automāta tips: Filtra kafijas automāts
- Kafijas filtra veids: Krūkas filtrs
- Pagatavošanas metode: Kafijas filtrs
Cenas vēsture
1M 3M6M
Severin KA 5763
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Severin
Populāri produkti

Severin KA 4817
no 37,07€

Gastroback 42706 Design Brew Advanced
no 126,44€

Ninja Prestige DualBrew-System CFN803EU
no 305,00€

Moccamaster KBG Select
no 235,57€

Krups KM6008
no 58,73€

Clatronic KA 3356
no 17,10€

Philips Eco Conscious Edition HD5120
no 52,00€

Braun PurShine KF 1500
no 31,00€

Philips Café Gourmet HD5416
no 128,12€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Severin Severin KA 5763 Caprice | KA 5763 | 4008146042256

141,75€
141,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Severin Severin KA 5763 Caprice KA 5763

159,10€
159,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Severin KA 5763 Caprice ( KA 5763 ) Kafijas automāts

160,00€
160,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Izmēri: | P31,50 cm x A44,50 cm x D20 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,90 kg |
| Filtra kafijas automāts |
| Kafijas filtra veids: | Krūkas filtrs |
|---|---|
| Pagatavošanas metode: | Kafijas filtrs |
| Kannas veids: | Termoss |
| Jauda: | 1.580 W |
| Tilpums litros: | 1 l |
| Ietilpība tasītēs: | 8 tasīte(s) |
| Aromātsistēma: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Severin KA 5763
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























