Ilustrācija var atšķirties
Smeg DCF02NBEU
Ražotājs: Smeg
Ilustrācija var atšķirties
- Filtretā kafijas automāts
- Jauda: 1.050 W
- Tilpums litros: 1,40 l
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Nē
- Uzturēšanas funkcija: Jā
- Pilēšanas apturēšana: Jā
- Izmēri: P24,50 cm x A36,10 cm x D25,60 cm
Cenas vēsture
1M
Smeg DCF02NBEU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Smeg
Populāri produkti

Smeg DCF02CREU
no 157,88€

Gastroback 42706 Design Brew Advanced
no 126,44€

Ninja Prestige DualBrew-System CFN803EU
no 305,00€

Moccamaster KBG Select
no 235,57€

Krups KM6008
no 58,73€

Severin KA 4817
no 37,07€

Clatronic KA 3356
no 17,10€

Philips Eco Conscious Edition HD5120
no 52,00€

Braun PurShine KF 1500
no 31,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SMEG Filterkaffeemaschine DCF02NBEU Navyblue SMGDCF02NBEU (8017709351403) ( JOINEDIT86453272 )

170,00€
170,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SMEG Filterkaffeemaschine DCF02NBEU Navyblue

172,56€
177,55€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Smeg DCF02NBEU kahvinkeitin Navy Blue DCF02NBEU (8017709351403) ( JOINEDIT87275321 )

190,00€
190,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SMEG kafijas automāts, DCF02NBEU DCF02NBEU

197,00€
197,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
|---|---|
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Izmēri: | P24,50 cm x A36,10 cm x D25,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,40 kg |
| Jauda: | 1.050 W |
|---|---|
| Tilpums litros: | 1,40 l |
Cenas vēsture
1M
Smeg DCF02NBEU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















