Ilustrācija var atšķirties
Severin MW 7770
Ražotājs: Severin
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 28 l
- Jauda: 900 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Atkausēšanas funkcija: Jā
- Taimeris: Jā
Ražotājs:
Severin
Populāri produkti

Severin MW 7761
no 105,00€

Severin MW 7886
no 73,92€

Severin MW 7899
no 105,18€

Severin MW 7885
no 67,23€

Bosch Serie 8 BFL7221B1
no 570,87€

Bosch Serie 2 BFL523MW3
no 185,66€

Hisense H20MOBP1HI
no 78,02€

Siemens iQ700 BF722L1B1
no 630,00€

Siemens iQ500 BF525LMB1
no 360,08€

Siemens iQ700 BF722R1B1
no 620,19€
35 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Severin MW 7770

118,00€
118,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Severin MW 7770 ( MW7770 )

84,00€
84,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Severin MW 7770 ( MW 7770 ) Mikroviļņu krāsns

89,00€
89,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Severin MW 7770 4008146041310 ( 7770 000 7770000 MW 7770 ) Mikroviļņu krāsns 7770-000

93,00€
93,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Severin MW 7770 Microwave 7770000

104,53€
104,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 28 l |
| Kreisais |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Taimeris: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 31,50 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P51,70 cm x A30,50 cm x D42,80 cm |
| Svars: | 14,30 kg |
| Brīvi stāvošs |
| Jauda: | 900 W |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
Populāri produkti
























