Ilustrācija var atšķirties
Severin RG 2348
Ražotājs: Severin
Ilustrācija var atšķirties
- Jauda: 1.900 W
- Temperatūras izvēle: Termostats
- Šļakatu aizsargs: Jā
- Veids: Brīvi stāvošs
- Rešots: elektriskā rešaud
- Stieņu skaits: 8
- Pannu skaits: 8
- Pretpiedeguma pārklājums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Severin RG 2348
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Severin
Populāri produkti

Severin RG 2374
no 60,40€

Severin FO 2470
no 38,88€

Severin RG 2360
no 31,55€

Severin RG 2373
no 68,03€

WMF Lumero Gourmet Station 3-in-1
no 164,14€

Rommelsbacher RC 1600
no 197,99€

WMF Lono Fondue
no 88,00€

UNOLD 48785 Raclette Bez dūmiem
no 93,00€

WMF Lono Raclette 8
no 130,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Severin RG 2348

100,26€
100,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 1.900 W |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | Termostats |
| Grila virsma: | P13 cm x T13 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P17 cm x A63 cm x D45 cm |
| Svars: | 5,40 kg |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
|---|
| elektriskā rešaud |
| Brīvi stāvošs |
| Stieņu skaits: | 8 |
|---|---|
| Pannu skaits: | 8 |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Šļakatu aizsargs: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Severin RG 2348
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















