Ilustrācija var atšķirties
Shelly Plug
Ražotājs: Shelly
Ilustrācija var atšķirties
- Lietošana: Vadība
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Google Home
- Bezvadu standarts: WLAN
- WLAN frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11b, 802.11g, 802.11n
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
- Integrētā kontaktligzda: Jā
- Izmēri: A98 mm x P35 mm x G56 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Shelly Plug
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Shelly
Populāri produkti

Shelly Pro 3EM
no 93,59€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,20€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 121,28€

FRITZ! FRITZ!Smart Control 440
no 64,00€

FRITZ! SmartThermo 302
no 58,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Shelly Ā· Plug Play Ā· Plug Ā· Zwischenstecker Ā· 16A Ā· Messfunktion Ā· WLAN 3809511201879 SHELLY WIFI PLUG 64924662

48,87€
48,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A98 mm x P35 mm x G56 mm |
|---|
| Lietošana: | Vadība |
|---|---|
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Google Home |
| Bezvadu standarts: | WLAN |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Integrētā kontaktligzda: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Shelly Plug
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























