Ilustrācija var atšķirties
Siemens EQ700 TP715D01
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 2,40 l
- Sūkņa spiediens: 19 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ700 TP715D01
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 593,45€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,81€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens EQ.700 TP715D01 Fuldautomatisk kaffemaskine 2 4L Gra TP715D01 (4242003953303) ( JOINEDIT89417382 )

935,00€
935,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TP705D01 EQ.700 classic Kaffee TP715D01 EQ.700 Classic

1 448,94€
1 453,93€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
|---|---|
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Aromāta izvēles slēdzis: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Izņemams kafijas biezumu trauks: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Kontrollindikators: | Filtra maiņa, Veikt kopšanas programmas |
| Izmēri: | P30,90 cm x A38 cm x D46,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 9,60 kg |
| Tilpums litros: | 2,40 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Atmiņas funkcija: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 19 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 320 g |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ700 TP715D01
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0























