Ilustrācija var atšķirties
Siemens EQ.6 plus s700 TE657M03DE
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 1,70 l
- Sūkņa spiediens: 19 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ.6 plus s700 TE657M03DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 593,45€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 295,70€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens TE657M03DE EQ.6 plus s700 Kaffeevollautomat Edelstahl | TE657M03DE | 4242003858851 | 169260

706,90€
706,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens EQ.6 plus S700 TE657M03DE Kaffeevollautomat | TE657M03DE | 4242003858851

728,75€
728,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE 657 M03 DE EQ.6 plus s 700 ( TE657M03DE 4242003858851 ) Kafijas automāts

740,00€
740,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE657M03DE EQ.6 kafijas automāts

750,74€
750,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens EQ.6 plus s700 Fully-auto Espresso machine 1.7 L TE657M03DE

752,64€
757,63€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens EQ.6 plus s700 Fully-auto Espresso machine 1.7 L TE657M03DE

770,61€
770,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE657M03DE EQ.6 plus s700, fully automatic machine (stainless steel / black) TE657M03DE

813,00€
813,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Kavos aparatas Siemens TE657M03DE 4242003858851

822,79€
822,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE657M03DE EQ.6 kafijas automāts TE657M03DE

831,00€
831,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens EQ.6 plus s700 Fully-auto Espresso machine 1.7 L | TE657M03DE | 4242003858851 | WLONONWCROJH3

870,16€
870,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE657M03DE EQ.6 Plus S700

1 015,00€
1 015,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens EQ.6 plus s700 Fully-auto Espresso machine 1.7 L TE657M03DE

1 172,50€
1 175,00€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Programmējama izslēgšana: | Jā |
|---|---|
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
| Regulējams ūdens daudzums: | Jā |
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Kontrollindikators: | Filtra maiņa, Pupiņu tvertne jāuzpilda, Uzpildīt ūdens tvertni, Veikt kopšanas programmas |
| Izmēri: | P28 cm x A38,50 cm x D46,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 10,53 kg |
| Tilpums litros: | 1,70 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 19 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Temperatūra regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 300 g |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ.6 plus s700 TE657M03DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensCrane PlusComfortView Plus40 Plus Apavi5 golf PlusLogitech MX Plus
































