Ilustrācija var atšķirties
Sigma APO 200-500 /F2,8 EX DG
Ražotājs: Sigma
Ilustrācija var atšķirties
- Tālummaiņas objektīvs
- Optiskā konstrukcija: 17 elementi, 13 grupas
- Fokusa attālums: 200 mm - 500 mm
- Palielinājums: 1:7,70
- Filtra vītne: 72 mm
- Svars: 15,70 kg
- Attēla leņķis: 12,30° - 5°
- Objektu piedziņa: AF-motors
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma APO 200-500 /F2,8 EX DG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sigma
Populāri produkti

Canon RF 100-400 mm F5.6-8 IS USM
no 779,49€

Nikon Nikkor Z 24-70 mm F2.8 S II
no 2 660,95€

Canon RF 70-200 mm F4.0 L IS USM
no 1 475,91€

Sony SEL-2470GM2
no 1 949,00€

Nikon Nikkor Z 24-120 mm F4 S
no 1 071,51€

Tamron 16-30 mm F2,8 Di III VXD G2
no 849,00€

Tamron 50-400 mm F4.5-6.3 DI III VC VXD
no 1 182,99€

Tamron 150-500 mm F5-6,7 Di III VC VXD
no 1 006,13€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sigma 200-500MM F/2.8 APO EX DG CANON 597954
Sigma 200-500MM F/2.8 APO EX DG CANON

16 539,45€
16 539,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sigma 200-500MM F/2.8 APO EX DG NIKON 597955
Sigma 200-500MM F/2.8 APO EX DG NIKON

16 935,45€
16 935,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 236,50 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G726 mm |
| Svars: | 15,70 kg |
| Optiskā konstrukcija: | 17 elementi, 13 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 200 mm - 500 mm |
| Palielinājums: | 1:7,70 |
| Attēla leņķis: | 12,30° - 5° |
| Objektu piedziņa: | AF-motors |
|---|---|
| Filtra vītne: | 72 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma APO 200-500 /F2,8 EX DG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















