Ilustrācija var atšķirties
Sigma Contemporary 100-400 mm F5-6.3 DG DN OS HSM
Ražotājs: Sigma
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 100 mm - 400 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 112 cm
- Palielinājums: 1:4,10
- Attēla stabilizators: Jā
- Filtra vītne: 67 mm
- Svars: 1.135 g
- Optiskā konstrukcija: 22 elementi, 16 grupas
Ražotājs:
Sigma
Populāri produkti

Sigma Sports 150-600 mm F5.0-6.3 DG DN OS
no 1 299,46€

Sigma Sports 500 mm F5,6 DG DN OS
no 3 029,45€

Sigma Art 50-100 mm F1.8 DC HSM
no 1 135,45€

Sigma 150-600 mm F5-6,3 DG OS HSM (C) + TC-1401
no 1 625,95€

Canon RF 100-500 mm F4,5-7,1L IS USM
no 2 696,00€

Samyang 300 mm F6,3 ED UMC CS
no 139,45€

Nikon Nikkor Z 800 mm F6.3 VR S
no 6 165,45€

Canon RF 200-800 mm F6.3-9 IS USM
no 2 259,00€

Nikon AF-S Nikkor 80-400 mm 1:4,5-5,6G ED VR
no 1 915,95€

Nikon Nikkor Z 28-400 mm F4-8 VR
no 1 291,32€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sigma AF 100-400MM F/5-6.3 DG DN OS (C) L-Mount (Contemporary) Black 750969
Sigma AF 100-400MM F/5-6.3 DG DN OS (C) L-Mount (Contemporary) Black 750969

955,45€
955,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sigma 100-400mm 5-6,3 DG DN OS C Sony-E (750965) Contemporary
Sigma 100-400mm 5-6,3 DG DN OS C Sony-E (750965) Contemporary

955,45€
955,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sigma 100-400mm F5-6.3 DG DN OS | Mūsdienu | FUJIFILM X-Mount

998,99€
998,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SIGMA 100-400mm F/5-6.3 DG DN OS Contemporary, Sony E-mount pilna kadra objektīvs (100-400mm F5-6.3 DG DN OS Contemporary Sony 750965)

999,00€
999,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Vairāk piedāvājumu
Sigma 100-400mm F/5-6.3 DG DN OS Fujifilm X-Mount (Contemporary) 750975
APS-C | f/5 līdz f/29
150-600 mm (pilna kadra ekvivalents)
Diafragmas diapazons: f/5 līdz f/29
Viens FLD elements, četri SLD elementi
Pakāpju motora AF sistēma
OS attēla stabilizācija
AFL poga un tālummaiņas ierobežotāja slēdzis
Saderīgs ar papildu statīva ligzdu
Pret putekļiem un šļakatām noturīga konstrukcija

965,96€
965,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 86 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G197 mm |
| Svars: | 1.135 g |
| Optiskā konstrukcija: | 22 elementi, 16 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 100 mm - 400 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 112 cm |
| Palielinājums: | 1:4,10 |
| Attēla stabilizators: | Jā |
|---|---|
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Filtra vītne: | 67 mm |
Populāri produkti















