Ilustrācija var atšķirties
Sigma Contemporary 28-70 mm F2.8 DG DN
Ražotājs: Sigma
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Optiskā konstrukcija: 16 elementi, 12 grupas
- Fokusa attālums: 28 mm - 70 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 19 cm
- Palielinājums: 1:3,30
- Attēla stabilizators: Jā
- Filtra vītne: 67 mm
- Svars: 470 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Contemporary 28-70 mm F2.8 DG DN
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sigma
Populāri produkti

Canon RF 100-400 mm F5.6-8 IS USM
no 779,49€

Nikon Nikkor Z 24-70 mm F2.8 S II
no 2 660,95€

Canon RF 70-200 mm F4.0 L IS USM
no 1 475,91€

Sony SEL-2470GM2
no 2 109,45€

Nikon Nikkor Z 24-120 mm F4 S
no 1 071,51€

Tamron 16-30 mm F2,8 Di III VXD G2
no 849,00€

Nikon Nikkor Z DX 16-50 mm F2,8 VR
no 970,00€

Tamron 50-400 mm F4.5-6.3 DI III VC VXD
no 1 182,99€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sigma 28-70mm F2.8 DG DN (Contemporary) Sony-E mount 324621
Iegādājies šo objektīvu līdz 2026. gada 31. maijam un piesakies 200 Eur naudas atmaksai.
Reģistrē pirkuma čeku šeit un norādi vajadzīgo informāciju atmaksas saņemšanai: https://www.sigma-imaging.lv/cashback-spring-2026Pieteikšanās līdz 15. jūnijam.
E-Mount objektīvs/pilna kadra formāts
Diafragmas diapazons: no f/2,8 līdz f/22
Divi FLD elementi, divi SLD elementi
Trīs asfēriskie elementi
Super daudzslāņu & nanoporains pārklājums
Ūdens un eļļas necaurlaidīgs priekšējais pārklājums
Pakāpju motora AF sistēma
Noapaļota 9 lāpstiņu diafragma
Pret putekļiem un šļakatām droša konstrukcija

795,45€
795,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SIGMA 28-70mm F/2.8 DG DN Contemporary, L-mount pilna kadra objektīvs (28-70mm F2.8 DG DN Contemporary L Mount 592969)

819,00€
819,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Sigma 28-70mm F2.8 DG DN (Contemporary) L-Mount 592969
Iegādājies šo objektīvu līdz 2026. gada 31. maijam un piesakies 200 Eur naudas atmaksai.
Reģistrē pirkuma čeku šeit un norādi vajadzīgo informāciju atmaksas saņemšanai: https://www.sigma-imaging.lv/cashback-spring-2026Pieteikšanās līdz 15. jūnijam.

819,45€
819,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SIGMA 28-70mm F/2.8 DG DN Contemporary, Sony E-mount pilna kadra objektīvs (28-70mm F2.8 DG DN Contemporary Sony 592965)

879,00€
879,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Objektīvs Sigma 28-70mm F2.8, DG DN (Contemporary) Sony-E mount

962,00€
962,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sigma 28-70mm F/2.8 DG DN Contemporary, Sony E-mount pilna kadra objektīvs 592965

1 003,10€
1 003,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 72,20 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G101,50 mm |
| Svars: | 470 g |
| Optiskā konstrukcija: | 16 elementi, 12 grupas |
|---|---|
| Mazākais diafragmas atvērums: | F22 |
| Lielākā diafragma F: | F2,80 |
| Fokusa attālums: | 28 mm - 70 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 19 cm |
| Palielinājums: | 1:3,30 |
| Laikapstākļu izturīgs: | Nē |
|---|---|
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 9 |
| Attēla stabilizators: | Jā |
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Filtra vītne: | 67 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Contemporary 28-70 mm F2.8 DG DN
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























