Ilustrācija var atšķirties
Smeg KC16AOE
Ražotājs: Smeg
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Kamīna pārsegs
- Jauda: 278 W
- Ventilatora jauda: 337 m³/h
- Izmēri: P59,50 cm x A90 cm x D46,90 cm
- MPN: KC16AOE
- EPREL: 111939
- Energoefektivitātes klase: A
Cenas vēsture
1M 3M
Smeg KC16AOE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Smeg
Populāri produkti

Smeg KS89AOE
no 1 199,00€

Siemens iQ700 LC91KLT60
no 1 085,00€

Bosch Serie 4 DWK87FN60
no 560,00€

Bosch Serie 8 DWK91LT60
no 754,55€

Siemens iQ500 LC81KAN20
no 960,00€

Siemens iQ300 LC67BHM50
no 737,35€

Bosch Hausgeräte Serie 4 DBB85CC60
no 310,00€

Siemens iQ100 LC65KDK60
no 285,00€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Siemens iQ300 LC67KFN20
no 705,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Smeg KC16AOE Tvaiku nosūcējs KC16AOE

1 199,00€
1 199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P59,50 cm x A90 cm x D46,90 cm |
|---|
| KC16AOE |
| EPREL: | 111939 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Pārsega veids: | Kamīna pārsegs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 278 W |
| Ventilatora jauda: | 337 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 798 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 64 dB |
| Filtra veids: | Alumīnija filtrs |
Cenas vēsture
1M 3M
Smeg KC16AOE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











