Ilustrācija var atšķirties
Smeg KCI19POE
Ražotājs: Smeg
Ilustrācija var atšķirties
- Pārsega veids: Salas tvaika nosūcējs
- Jauda: 275 W
- Ventilatora jauda: 293 m³/h
- Izmēri: P90 cm
- MPN: KCI19POE
- EPREL: 109333
- Energoefektivitātes klase: A
- Kapuces darbības režīms: Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība
Cenas vēsture
1M 3M
Smeg KCI19POE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Smeg
Populāri produkti

Smeg KS89AOE
no 1 199,00€

Siemens iQ700 LC91KLT60
no 1 085,00€

Bosch Serie 4 DWK87FN60
no 560,00€

Bosch Serie 8 DWK91LT60
no 754,55€

Siemens iQ500 LC81KAN20
no 960,00€

Siemens iQ300 LC67BHM50
no 737,20€

Bosch Hausgeräte Serie 4 DBB85CC60
no 310,00€

Siemens iQ100 LC65KDK60
no 290,00€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Siemens iQ300 LC67KFN20
no 705,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Smeg KCI19POE Tvaiku nosūcējs KCI19POE

1 799,00€
1 799,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P90 cm |
|---|
| KCI19POE |
| EPREL: | 109333 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Pārsega veids: | Salas tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 275 W |
| Ventilatora jauda: | 293 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 754 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 71 dB |
| Filtra veids: | Alumīnija filtrs |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Smeg KCI19POE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















