Ilustrācija var atšķirties
Smeg KC19POE
Ražotājs: Smeg
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Sienas tvaika nosūcējs
- Jauda: 275 W
- Ventilatora jauda: 549 m³/h
- Izmēri: P89,50 cm x A120 cm x D52 cm
- MPN: KC19POE
- EPREL: 104179
- Energoefektivitātes klase: A
Cenas vēsture
1M 3M
Smeg KC19POE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Smeg
Populāri produkti

Smeg KS89AOE
no 1 199,00€

Siemens iQ700 LC91KLT60
no 1 085,00€

Bosch Serie 4 DWK87FN60
no 560,00€

Bosch Serie 8 DWK91LT60
no 754,55€

Siemens iQ500 LC81KAN20
no 960,00€

Siemens iQ300 LC67BHM50
no 737,35€

Bosch Hausgeräte Serie 4 DBB85CC60
no 310,00€

Siemens iQ100 LC65KDK60
no 285,00€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Siemens iQ300 LC67KFN20
no 705,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Smeg KC19POE Tvaiku nosūcējs KC19POE

1 549,00€
1 549,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P89,50 cm x A120 cm x D52 cm |
|---|
| KC19POE |
| EPREL: | 104179 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Pārsega veids: | Sienas tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 4 |
| Jauda: | 275 W |
| Ventilatora jauda: | 549 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 794 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 62 dB |
| Filtra veids: | Alumīnija filtrs |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Smeg KC19POE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















