Ilustrācija var atšķirties
Sony PlayStation 5 (PS5) Digitālā versija + 2 bezvadu kontrolieri
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Spēļu konsole
- Procesors: AMD
- Procesora modeļa numurs: Ryzen Zen 2
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts: 3,50 GHz
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas lielums: 16 GB
- 4K (UHD): Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Sony PlayStation 5 (PS5) Digitālā versija + 2 bezvadu kontrolieri
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World
no 500,00€

Nintendo Slēdzis 2
no 325,23€

Valve Steam Deck OLED 512GB
no 771,20€

Microsoft Xbox Series S (512GB)
no 366,47€

Nintendo Classic Mini NES
no 411,63€

Nintendo Switch (OLED modelis)
no 350,00€

Microsoft Xbox Series S (1TB)
no 439,87€

Microsoft Xbox Series X (1TB)
no 9,10€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sony PS5 DIGITAL SLIM CHASSIS E+ DUALSENSE 1000050120

573,95€
573,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Playstation 5 Slim Digital 825GB + 2 Controller 1000050120 (0711719022633) ( JOINEDIT87212697 )

610,00€
610,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Playstation 5 Slim Digital 825 GB Wi-Fi Black, White

612,33€
617,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sony Computer Ent. PS5 Console 825GB Digital Ed. White + 2 DualSense | 1000050120 | 711719022633

641,00€
647,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Sony Playstation 5 Slim Digital 825 GB Wi-Fi Black, White | 1000050120 | 0711719022633

644,85€
644,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Computer Ent. PS5 Console 825GB Digital Ed. White + 2 DualSense 711719022633 ( 711719022633 1000050120 15766732 ) spēļu konsole

645,00€
645,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Playstation 5 Slim Digital 825 GB Wi-Fi Black, White | 1000050120 | 711719022633

656,40€
656,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 E Slim Digitālā konsole + 2 kontrolieri | 1000050120 | 711719022633

668,05€
668,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Sony Playstation 5 Slim Digital 825 GB Wi-Fi Sort Hvid 1000050120 (0711719022633) ( JOINEDIT88991405 )

645,00€
645,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Playstation 5 Slim Digital PlayStation 5 Schwarz Weis 16384 MB GDDR6 448 GB/s AMD 1000050120 (0711719022633) ( JOINEDIT87853406 )

665,00€
665,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Procesors: | AMD |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Ryzen Zen 2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 3,50 GHz |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|---|
| Cietā diska ietilpība: | 825 GB |
| 4K (UHD): | Jā |
|---|---|
| 8K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Izmēri: | P92 mm x A390 mm x D260 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,90 kg |
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 2x |
| HDMI izeju skaits: | 1 |
| Savienojumi: | HDMI izeja, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| Bluetooth: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
Cenas vēsture
1M 3M
Sony PlayStation 5 (PS5) Digitālā versija + 2 bezvadu kontrolieri
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























