Ilustrācija var atšķirties
Sony PlayStation 5 (PS5) Slim
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Spēļu konsole
- Procesors: AMD
- Procesora modeļa numurs: Zen 2
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts: 3,50 GHz
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Grafika: AMD Radeon RDNA 2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony PlayStation 5 (PS5) Slim
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World
no 62,00€

Valve Steam Deck OLED 512GB
no 751,00€

Nintendo Slēdzis 2
no 193,15€

Valve Steam Deck OLED 1TB
no 1 032,64€

Microsoft Xbox Series X (1TB)
no 9,10€
76 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sony PlayStation 5 Slim (PS5 Slim) Blu Ray Disc 1TB SSD EU CFI-2016

659,40€
659,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim D-chassis 1TB Spēļu konsole (CFI-2000) (CFI-2000A01)

660,95€
660,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim D-chassis 1TB Spēļu konsole (CFI-2000) | CFI-2000A01 | 711719577171

661,00€
667,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Sony PlayStation 5 Slim BluRay console 1 TB white 711719021247

671,10€
671,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim BluRay console 1 TB white | 711719020172 | 711719020172 | KSLSONPS50066

686,00€
692,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Sony PlayStation 5 Slim BluRay console 1 TB white 711719021247

744,12€
746,62€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Sony PlayStation 5 Slim D-chassis 1TB Spēļu konsole (CFI-2000) PlayStation5 Blu-Ray

837,32€
839,82€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
KONSOLA SONY PLAYSTATION 5 SLIM D GABARĪTS KSLSONPS50038

535,96€
535,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 (modeļa grupa - Slim) KSLSONPS50031

535,96€
535,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 D-Chassis Slim CFI-2016

546,59€
546,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim BluRay konsoles 1 TB balta KSLSONPS50073

548,67€
548,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 D-Chassis Slim CFI-2016

561,73€
561,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 (model group - Slim) | KSLSONPS50031 | 711719577171 | KSLSONPS50031

585,15€
585,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim BluRay console 1 TB white 711719020172

592,03€
592,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim BluRay console 1 TB white 711719020172

592,03€
592,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim BluRay console 1 TB white | 711719020172 | 711719021247 | KSLSONPS50078

593,20€
593,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim D-chassis 1TB Spēļu konsole (CFI-2000) | KSLSONPS50031 | 711719577171 | KSLSONPS50031

593,25€
593,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Playstation 5 Slim blu-ray 1TB 711719021247

596,11€
596,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim 1TB Standard | 711719020172 | 711719021247 | KSLSONPS50078

601,40€
601,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim Blu-Ray 1TB baltā konsole KSLSONPS50066

606,63€
606,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Konsola sony playstation 5 slim 1tb KSLSONPS50031

608,94€
608,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Spēļu konsole Sony PlayStation 5 Slim Standard Edition CFI-2015A

615,47€
615,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Konsola sony playstation 5 slim KSLSONPS50030

623,97€
623,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PLAYSTATION 5 CONSOLE SLIM DE/711719577294 SONY 711719577294

627,48€
627,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim BluRay console 1 TB white 711719020172 (711719020172) ( JOINEDIT80654072 )

630,00€
630,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim D-chassis 1TB Gaming Console (CFI-2000) CFI-2000A01

634,04€
634,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PlayStation 5 1 Tt (PS5) pelikonsoli 1000049734 (0711719021308) ( JOINEDIT80278652 )

635,00€
635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Playstation 5 Slim Disc Edition - 1 TB, weiß 1000049741

637,54€
642,53€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sony PlayStation 5 Slim BluRay console 1 TB white | 711719020172 | 711719021247 | KSLSONPS50078

649,99€
649,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KONSOLA SONY PLAYSTATION 5 SLIM D GEHÄUSE KSLSONPS50030

650,72€
655,71€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Procesors: | AMD |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Zen 2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 3,50 GHz |
| Piederumi: | HDMI kabelis, Kontrolieris, USB kabelis |
|---|---|
| Komplekts sastāv no: | PS5 Slim, kontrolieris, HDMI kabelis, USB kabelis, 2 plastmasas statīvu kājas |
| Diskdzinis: | 4K UHD Blu-Ray |
|---|---|
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
| Grafika: | AMD Radeon RDNA 2 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.230 MHz |
| 4K (UHD): | Jā |
| Izmēri: | P358 mm x A96 mm x D216 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,20 kg |
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 4x |
|---|---|
| HDMI izeju skaits: | 1 |
| Savienojumi: | HDMI izeja, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| Bluetooth: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony PlayStation 5 (PS5) Slim
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































