Ilustrācija var atšķirties
Sony PlayStation 5 (PS5) Slim Disc Edition - NBA 2K26 komplekts
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Spēļu konsole
- Procesors: AMD
- Procesora modeļa numurs: Zen 2
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts: 3,50 GHz
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas lielums: 16 GB
- GPU takts frekvence: 2.230 MHz
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World
no 484,04€

Valve Steam Deck OLED 512GB
no 730,00€

Nintendo Slēdzis 2
no 193,15€

Valve Steam Deck OLED 1TB
no 879,00€

Nintendo Classic Mini NES
no 411,63€

Microsoft Xbox Series X (1TB)
no 8,40€

Microsoft Xbox Series S (512GB)
no 357,77€

Nintendo Switch (OLED modelis)
no 345,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sony PlayStation 5 D Chassis Slim + NBA 2K26 | 711719020073 | 0711719020073

736,55€
736,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 D Chassis Slim + NBA 2K26 | 711719020073 | 0711719020073

748,95€
748,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 D Chassis Slim + NBA 2K26 711719020073 (0711719020073) ( JOINEDIT80159667 ) spēļu konsole

840,00€
840,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Procesors: | AMD |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Zen 2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 3,50 GHz |
| Piederumi: | HDMI kabelis, Kontrolieris, USB kabelis |
|---|---|
| USK atļauja: | no 16 gadiem |
| Krāsa: | Balts, Zelts |
| Diskdzinis: | 4K UHD Blu-Ray |
|---|---|
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
| GPU takts frekvence: | 2.230 MHz |
|---|---|
| 4K (UHD): | Jā |
| Izmēri: | P358 mm x A96 mm x D216 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,20 kg |
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 4x |
|---|---|
| HDMI izeju skaits: | 1 |
| Savienojumi: | HDMI izeja, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| Bluetooth: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
Populāri produkti
























