Ilustrācija var atšķirties
Thomas Aqua FloorCleaner Bezvadu
Ražotājs: Thomas
Ilustrācija var atšķirties
- Šķidruma savākšanas tilpums: 0,72 l
- Papildu sprauslas: Veltņa birste
- Nominālais spriegums: 21,60 V
- Ūdens tvertne: 750 ml
- Strāvas padeve: Akumulators
- Slaucīšanas funkcija: Jā
- Akumulatora darbības laiks: 35 min
- Uzlādes laiks: 4,50 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Aqua FloorCleaner Bezvadu
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomas
Populāri produkti

Thomas Aqua+ Pret Alerģijas
no 265,00€

Tineco Floor One S7 Pro
no 636,13€

Tineco Floor One S9 Artist
no 509,65€

Dyson V15s Detect Submarine
no 609,83€

Kärcher Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
no 451,34€

Dreame H14 Pro
no 358,04€

Mova M50 Ultra
no 327,00€

Kärcher Puzzi 8/1 C Adv (1.100-241.0)
no 596,53€

Dyson WashG1
no 343,75€

Dyson Clean+Wash higiēna
no 451,60€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Thomas Aqua FloorCleaner Nass/Trockens. Cordless 785501 1 (785501)

405,26€
410,25€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Putekļu sūcējs - slota Thomas Aqua FloorCleaner 785501

555,00€
555,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P27 cm x A110 cm x D22 cm |
|---|---|
| Svars: | 4 kg |
| Nominālais spriegums: | 21,60 V |
|---|---|
| Šķidruma savākšanas tilpums: | 0,72 l |
| Ūdens tvertne: | 750 ml |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Papildu sprauslas: | Veltņa birste |
| Slaucīšanas funkcija: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | 35 min |
| Uzlādes laiks: | 4,50 h |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Aqua FloorCleaner Bezvadu
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















