Ilustrācija var atšķirties
Thomas Super 30 S
Ražotājs: Thomas
Ilustrācija var atšķirties
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 1.400 W
- Savākšanas tilpums: 30 l
- Šķidruma savākšanas tilpums: 10 l
- Papildu sprauslas: Cietās grīdas uzgalis, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Maks. vakuums: 170 mbar
- Izsmidzināšanas spiediens: 4 bar
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Manuāls
Cenas vēsture
1M
Thomas Super 30 S
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomas
Populāri produkti

Thomas Aqua+ Pret Alerģijas
no 275,00€

Tineco Floor One S7 Pro
no 636,13€

Tineco Floor One S9 Artist
no 509,65€

Kärcher Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
no 451,20€

Mova M50 Ultra
no 420,06€

Dyson V15s Detect Submarine
no 609,83€

Dreame H14 Pro
no 358,04€

Kärcher Puzzi 8/1 C Adv (1.100-241.0)
no 595,00€

Dyson V16 Virzuļa Dzīvnieku Zemūdene
no 788,46€

Dyson Clean+Wash higiēna
no 492,75€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Thomas SUPER 30 S - Staubsauger - Bodenstaubsauger (788079)

275,98€
280,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P38,50 cm x A61 cm x D38,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 9,70 kg |
| Jauda: | 1.400 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 30 l |
| Šķidruma savākšanas tilpums: | 10 l |
| Maks. vakuums: | 170 mbar |
| Izsmidzināšanas spiediens: | 4 bar |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Manuāls |
| Papildu sprauslas: | Cietās grīdas uzgalis, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M
Thomas Super 30 S
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Thomas Haushaltsgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Thomson 32Thomson 55Thomson TV 32Thomson TV 55Thule Jumta BagāžnieksThule Motion XtThule Paramount BackpackTig Ac DcTirdzniecības SvariTork Papīra DvieļiThomas AquaMobil Super 3000 5W30Top S 30 10Super RetinaSuper ZingsThomas Roth PeterThomas Aqua+ PetThomas and Friends RotaļlietasLEGO Super MarioSuper Ultra HD




















