Ilustrācija var atšķirties
Thomas Perfect Air Animal Pure
Ražotājs: Thomas
Ilustrācija var atšķirties
- Putekļusūcējs
- Jauda: 1.700 W
- Savākšanas tilpums: 1,80 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Matracis uzgalis, Polsteru sprausla, Turbobirste
- Darbības rādiuss: 11 m
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
- Kabeļa uztīšana: automātiski
- Riteņi integrēti: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Perfect Air Animal Pure
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomas
Populāri produkti

Thomas Perfect Air Allergy Pure
no 267,52€

Philips PowerPro Expert FC9745
no 233,25€

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 348,69€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 165,00€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 315,05€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Thomas Thomas perfect Air Animal Pure - 786525 ( 786525 786 525 ) Putekļu sūcējs

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
THOMAS Perfect Air Animal Pure , Bodenstaubsauger grau 786 525

263,36€
268,35€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Thomas Perfect Air Animal Pure (grey) | 786 525 | 4005435110085

268,55€
268,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thomas Perfect Air Animal Pure putekļu sūcējs AIR ALLERGY PURE

314,99€
314,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thomas PERFECT AIR ANIMAL PURE AQUA BOX+ Putekļu sūcējs 786527

317,60€
317,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs Thomas Perfect Air Animal Pure putekļsūcējs ar ūdens filtru

354,88€
354,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 7 kg |
|---|
| Jauda: | 1.700 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 1,80 l |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Matracis uzgalis, Polsteru sprausla, Turbobirste |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Auduma šļūtene: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 11 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Perfect Air Animal Pure
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























