Thule Jumta kaste Pacific 780 DS (631801)
Ražotājs: Thule
- Jumta bagāžnieks
- Ski-/Snowboard saderīgs: Jā
- Jumta kastes īpašības: Ātrās stiprināšanas sistēma, Centrālā atslēga
- Maks. sniega dēļu skaits: 5
- Maks. slēpju skaits: 7
- Maks. slēpju garums: 180 cm
- TÜV/GS pārbaudīts: Jā
- Tilpums: 420 l
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thule Jumta kaste Pacific 780 DS (631801)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thule
Populāri produkti

Thule Vector Alpine
no 1 583,00€

FISCHER Dachbox 126000
no 150,06€

Hapro Traxer 8.6
no 690,00€

Menabo Marathon 400
no 255,99€

Hapro Zenith 8.6
no 895,00€

Hapro Traxer 6.6
no 615,00€

Hapro Trivor 440
no 769,00€

Hapro Traxer 5.6
no 548,85€

Thule Force XT L
no 547,12€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Jumtakaste Jumta kaste Thule PACIFIC 780 L Antracit 420L 631801
Jumta kaste Thule PACIFIC 780 L Antracit 420L 631801
Jumta kaste Thule PACIFIC 780 L Antracit 420L 631801 maksimālais slēpju garums kuru var droši ielikt ir 180 cm.
Garums ārējais 196 cm
Garums iekšējais 190 cm
Platums ārējais 78 cm
Platums iekšējais 73 cm
Augstums ārējais 45 cm
Augstums iekšējais 38 cm
Tilpums 420 L
Krvnesība 50 kg
Stiprinājumi Fast Grip
Atvēršana Abpusēja
Slēdzene ir
1801818501_pacific_w35_2013.pdf

580,11€
580,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jumta kaste Thule Pacific 780 (69-631801) | 69-631801 | 69-631801

604,94€
604,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 15 kg |
|---|
| Izmēri: | G196 cm x P78 cm x A45 cm |
|---|
| Jumta kastes īpašības: | Ātrās stiprināšanas sistēma, Centrālā atslēga |
|---|---|
| Ski-/Snowboard saderīgs: | Jā |
| Maks. sniega dēļu skaits: | 5 |
| Maks. slēpju skaits: | 7 |
| Maks. slēpju garums: | 180 cm |
| TÜV/GS pārbaudīts: | Jā |
| Tilpums: | 420 l |
| Maks. kravnesība: | 50 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thule Jumta kaste Pacific 780 DS (631801)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
















