Trio Alegro LED pakaramā lampa (325510507)
Ražotājs: Trio
- Lampa
- Lampas veids: Piekaramā/griestu lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Lampas jauda: 30 W
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
- Spilgtums: 3.150 lm
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
- Pakārešanas garums līdz: 160 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Alegro LED pakaramā lampa (325510507)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TRIO-Lighting Alegro Iekarināmā griestu lampa LED 5x6 W

315,07€
317,57€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P130 cm x D12 cm |
|---|
| Materiāls: | Metāls, Stikls |
|---|
| Lampas veids: | Piekaramā/griestu lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Lampas jauda: | 30 W |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 3.150 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Pakārešanas garums līdz: 160 cm | |
| Lampa abažūra diametrs: 12 cm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Alegro LED pakaramā lampa (325510507)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart TripTrust BluetoothTualetes Poda MehānismsTV PlātnesLampa Lupa LedLed Lampa 24WLed Lampa 48WLed Uv Lampa Gēla NagiemLed Lampa 60X60Mēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas Lampa





















