Ilustrācija var atšķirties
Trio Marley griestu lampa (802400201)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Griestu lampa
- Iepakojuma vienība: 1 gab.
- Lampu tehnoloģija: Spuldze
- Lampas jauda: 35 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Lampu skaits: 2
- Lampas cokols: GU10
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Marley griestu lampa (802400201)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sienas lampa TRIO Marley spot 2xGU10 max35W balta 802400201

29,00€
29,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TRIO-Lighting Trio Marley spotlight 2-pc GU10 white gaismeklis 802400201 4017807227550

36,68€
39,18€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Trio griestu lampa Marley

41,79€
41,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK I |
| Izmēri: | P30 cm x D9 cm x A15 cm |
|---|---|
| Svars: | 690 g |
| Iepakojuma vienība: | 1 gab. |
|---|---|
| Lampas veids: | Griestu lampa |
| Lampu tehnoloģija: | Spuldze |
| Lampas jauda: | 35 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Lampu skaits: | 2 |
| Lampas cokols: | GU10 |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Marley griestu lampa (802400201)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart TripTrust BluetoothTualetes Poda MehānismsTV PlātnesGriestu Lampa VentilatorsMarley RebelGriestu SlīpmašīnaGriestu PaneļiGriestu VentilatorsGriestu KarnīzesGriestu LīstesGriestu KondicionieriMēness LampaKvarca Lampa























