Ilustrācija var atšķirties
Voigtländer Super Wide Heliar 15 mm F4,5 asfērisks III
Ražotājs: Voigtländer
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 15 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 50 cm
- Attēla stabilizators: Nē
- Filtra vītne: 58 mm
- Optiskā konstrukcija: 11 elementi, 9 grupas
- Diafragmas lāpstiņu skaits: 10
- Maināms bajonets: Leica M, Voigtländer VM
Cenas vēsture
1M 3M6M
Voigtländer Super Wide Heliar 15 mm F4,5 asfērisks III
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Voigtländer
Populāri produkti

Voigtländer Nokton 35 mm F0.9
no 1 745,39€

Voigtländer Color Skopar 21 mm F3,5 VM
no 806,48€

Nikon Nikkor Z 26 mm f/2,8
no 508,10€

Sony SEL35F14GM
no 1 242,79€

Nikon Nikkor Z 14-30 mm 1:4 S
no 1 189,95€

Pentax HD-FA 21 mm F2.4 ED Limited DC WR
no 1 475,45€

Sigma Art 14-24 mm F2.8 DG HSM
no 1 355,95€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Obiektyw Voigtlander Obiektyw Voigtlander Super Wide Heliar III 15 mm f/4,5 do Leica M | VG1465 | 4002451194075

789,10€
789,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Voigtlander Voigtlander Super Wide Heliar III 15 mm f/4,5 do Leica M | VG1465 | 4002451194075

789,10€
789,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Voigtlander Obiektyw Voigtlander Super Wide Heliar III 15 mm f/4,5 do Leica M | VG1465 | 4002451194075

798,85€
798,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Voigtlander Obiektyw Voigtlander Super Wide Heliar III 15 mm f/4 5 do Leica M VG1465 (4002451194075) ( JOINEDIT30634997 )

900,00€
900,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 64,80 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G55,20 mm |
| Optiskā konstrukcija: | 11 elementi, 9 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 15 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 50 cm |
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 10 |
|---|---|
| Attēla stabilizators: | Nē |
| Maināms bajonets: | Leica M, Voigtländer VM |
| Filtra vītne: | 58 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Voigtländer Super Wide Heliar 15 mm F4,5 asfērisks III
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Voigtländer
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Voip ModemsVolcano Vr MiniVolejbolaVolejbola SpēlesVolejbola TīklsVolejbols BērniemVolkswagen 2005Volkswagen Golf 1.8Volkswagen Golf 2009Volkswagen Golf 8 GTESuper RetinaSuper ZingsLEGO Super MarioSuper Ultra HDLEGO Super HeroesKnauf super finishSuper Smash BrosSuper Heroes BatmanSuper Mario NintendoPortkeys BM5 III


























