Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi A5 64GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15 (Go Edition)
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja izmērs: 17,47 cm (6,88")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Unisoc
- Procesora modeļa numurs: T7250
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi A5 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
44 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi A5 3/64 GB black EU 6932554425777 6932554425777 (6932554425777) ( JOINEDIT80677296 ) Mobilais Telefons

70,00€
70,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 4G 3GB/64GB Midnight Black ( 6932554425104 MZB0JSEEU ? 469181 64264 ) Mobilais Telefons

70,00€
70,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 4G 3GB/64GB Midnight Black | 6932554425104 | 6932554425104

77,00€
77,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jauns telefons Xiaomi Redmi A5 4G 64GB Gold 6932554425432

79,00€
79,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jauns telefons Xiaomi Redmi A5 4G 64GB Black 6932554425104

79,00€
79,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 17.5 cm (6.88) Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 3 GB 64 GB 5200 mAh Black 64264

82,10€
87,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi A5 4G Viedtālrunis 3GB / 64GB | MZB0JSEEU | 6932554425104

83,85€
83,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 64 GB Zils
Redmi A5 64 GB Zils

85,00€
85,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 64 GB Zelts
Redmi A5 64 GB Zelts

85,00€
85,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 3/64GB blue | MZB0JRIEU | 6932554425814

86,25€
86,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi A5 | Sandy Gold | 6.88 " | LCD | 1640 x 720 pixels | Unisoc | T7250 | Internal RAM 3 GB | 64 GB | MicroSD | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 32 MP | Secondary camera resolution 8 MP | Android | 15 | 5200 mAh | MZB0JTEEU | 6932554425432

86,25€
86,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 17.5 cm (6.88) Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 3 GB 64 GB 5200 mAh Gold, Sand 64300

87,56€
92,55€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi A5 4G Viedtālrunis 3GB / 64GB | MZB0JSEEU | 6932554425104

87,80€
94,70€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Xiaomi Smartfon Xiaomi Redmi A5 3/64GB Złoty (64300)

88,33€
88,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi A5 | Midnight Black | 6.88 " | LCD | 1640 x 720 pixels | Unisoc | T7250 | Internal RAM 3 GB | 64 GB | MicroSD | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 32 MP | Secondary camera resolution 8 MP | Android | 15 | 5200 mAh 64264

91,74€
91,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 4G Viedtālrunis 64GB Black | 64264 | 6932554425777

91,75€
91,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi A5 | Midnight Black | 6.88 " | LCD | 1640 x 720 pixels | Unisoc | T7250 | Internal RAM 3 GB | 64 GB | MicroSD | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 32 MP | Secondary camera resolution 8 MP | Android | 15 | 5200 mAh 64264

95,20€
95,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 4G Viedtālrunis 3GB / 64GB (MZB0JSEEU)

95,95€
95,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Xiaomi Redmi A5 4G 3/64GB Midnight Black

99,00€
99,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Xiaomi Redmi A5 4G 3/64GB Ocean Blue

99,00€
99,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 17.5 cm (6.88") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 3 GB 64 GB 5200 mAh Gold, Sand 6932554425432

107,10€
107,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 3/64GB Niebieski 6932554425814

107,10€
107,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 Viedtālrunis 3GB / 64GB Ocean Blue (MZB0JRIEU)

108,95€
108,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 Smartphone 3GB / 64GB MZB0JTEEU

109,88€
109,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi A5 Viedtālrunis 3GB / 64GB | ? | 6932554425432 | WLONONWCRJCDH

113,06€
113,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mobilais telefons Xiaomi Redmi A5. 64 GB. midnight black

128,64€
130,54€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Mobilais telefons Xiaomi Redmi A5. 64 GB. sandy gold

128,64€
130,54€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Xiaomi Redmi A5 Viedtālrunis 3GB / 64GB Ocean Blue

131,37€
133,87€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Redmi A5 4G Viedtālrunis 3GB / 64GB

136,44€
138,94€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 3 GB |
|---|---|
| Maks. atmiņas lielums: | 6 GB |
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| EPREL: | 2 294 302 |
|---|---|
| MPN: | 25028RN03Y |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 54 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 200 mAh |
| Izmēri: | P79,4 mm x A173,3 mm x D8,26 mm |
|---|---|
| Svars: | 198 g |
| Galvenā kamera 1: | 32 MP |
|---|---|
| Video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 8 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Google Android 15 (Go Edition) |
| Procesors: | Unisoc |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | T7250 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 1,8 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,47 cm (6,88") |
|---|---|
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1 640 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 260 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi A5 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































