Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 12GB 512GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 17,34 cm (6,83)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 7400-Ultra
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,60 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 12GB 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 512GB (Black, HyperOS, 12 GB) | MZB0M1GEU | 6932554471644

348,70€
348,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Redmi Note 15 Pro 5G 12+512GB Black MZB0M1GEU (6932554471644) ( JOINEDIT87574190 ) Mobilais Telefons

355,00€
355,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 12/512GB Black | 6932554471248 | 6932554471248

362,80€
362,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown XIAOMI REDMI NOTE 15 PRO 12+512GB DS 5G BLACK | MZB0M1GEU | 6932554471644

370,35€
370,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G Dual SIM Viedtālrunis 12GB RAM 512GB Black | 6932554471248 | 6932554471248

371,05€
371,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 512GB (Black HyperOS 12GB) MZB0M1GEU (6932554471644) ( JOINEDIT87623775 )

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 16,9 cm (6,67) AMOLED Dual-SIM Snapdragon 7s Gen 3 – 512 GB – 12 GB RAM – Android – Schwarz – EU MZB0M1GEU

382,52€
387,51€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB black (MZB0M1GEU)

386,95€
386,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Xiaomi Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 17,4 cm (6.83") Dual SIM USB Type-C 12 GB 512 GB 6580 mAh Czarny MZB0M1GEU

403,61€
403,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB black MZB0M1GEU

423,30€
423,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB black

494,80€
497,30€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G Dual Sim 12RAM 512GB black MZB0M1GEU (6932554471644) ( JOINEDIT87757547 ) Mobilais Telefons

395,00€
395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 12 GB / Interner Speicher 512 GB - OLED-Display - 6.83 - 2772 x 1280 Pixel (120 MZB0M1GEU (6932554471644) ( JOINEDIT88159244 ) Mobilais Telefons

395,00€
395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 17 4 cm (6.83) 2772 x 1280 Pixel 12 GB 512 GB 200 MP Titan MZB0M09EU (6932554470142) ( JOINEDIT89540302 ) Mobilais Telefons

405,00€
405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB black MZB0M1GEU (6932554471644) ( JOINEDIT89689061 ) Mobilais Telefons

420,00€
420,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| EPREL: | 2470759 |
|---|---|
| MPN: | 25080RABDG |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| B (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| C (Skala A-E) | |
| 60h 50min | |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 6.580 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P78,09 mm x A163,61 mm x D7,96 mm |
|---|---|
| Svars: | 210 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | f/1.7 Diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa, f/2.2 diafragma |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 7400-Ultra |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,60 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,34 cm (6,83) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 2.772 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 447 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 12GB 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200MacBook Pro 512GBXiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4Xiaomi Redmi Buds 4MacBook Pro 13 512GBMacbook Pro 14 512GBMacBook Pro 16 512GBMacBook Pro 512GB 2020



























