Ilustrācija var atšķirties
Yard Force Compact 400RIS
Ražotājs: Yard Force
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 16,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 400,00 m²
- Ierobežojošais kabelis: Jā
- Pļaušanas sistēma: Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 20,00 mm - 55,00 mm
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora spriegums: 20,00 V
Cenas vēsture
1M 3M
Yard Force Compact 400RIS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Yard Force
Populāri produkti

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 258,30€

avots: M79
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 979,00€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 758,00€

Worx WR340E
no 1 475,35€

Segway Navimow i105E
no 775,00€

Eufy E15
no 1 020,00€

Worx WR202E
no 508,10€

Eufy E18
no 1 265,00€

Mova 1000
no 806,48€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pļaušanas robots YARD FORCE COMPACT YF-RC400RIS 42W 400M

864,21€
864,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora spriegums: | 20,00 V |
| Akumulatora kapacitāte: | 2,00 Ah |
| Uzlādes laiks: | 100,00 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Ierobežojošais kabelis: | 100,00 m |
|---|---|
| Slīpuma sensors: | Jā |
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Lietus sensors: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Darbības troksnis: | 60,00 dB |
| Jā |
| Svars: | 8,00 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 16,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 20,00 mm - 55,00 mm |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 400,00 m² |
Cenas vēsture
1M 3M
Yard Force Compact 400RIS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















