Ilustrācija var atšķirties
Amica UH 17051 W
Ražotājs: Amica
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Iebūvējams tvaika nosūcējs
- Jauda: 135 W
- Izmēri: P50 cm x A13 cm x D50,50 cm
- Veiktspējas līmeņi: 3
- Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: 295 m³/h
- Skaņas spiediens: 51 dB
- Filtra veids: Taukfiltrs
Cenas vēsture
1M 3M
Amica UH 17051 W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amica
Populāri produkti

Amica OSC 5111 W
no 58,61€

Bosch Serie 4 DFR067A52
no 403,10€

Neff D49ML54X1
no 587,08€

AEG DPE5660M
no 211,00€

Bosch Serie 8 DFS067K51
no 579,98€

Bosch Serie 4 DFT63AC50
no 115,92€

Bosch Serie 4 DUL63CC50
no 136,98€

Neff N 50 D46ED52X1
no 387,40€

Respekta DH 520 WL
no 63,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amica KF 17030 - Abzugshauben-Holzkohlefilter UH17051W

38,83€
43,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P50 cm x A13 cm x D50,50 cm |
|---|
| Pārsega veids: | Iebūvējams tvaika nosūcējs |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 135 W |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 295 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 51 dB |
| Filtra veids: | Taukfiltrs |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Amica UH 17051 W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














