Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 DFR067A52
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Plakanais tvaika nosūcējs
- Jauda: 140 W
- Ventilatora jauda: 399 m³/h
- Izmēri: P59,80 cm x A42,60 cm x D29 cm
- MPN: DFR067A52
- EPREL: 563610
- Energoefektivitātes klase: A
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 DFR067A52
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 DFS067K51
no 579,98€

Neff D49ML54X1
no 587,08€

AEG DPE5660M
no 211,00€

Siemens iQ300 LI64LB531
no 270,00€

Neff N 50 D46ED52X1
no 387,40€

Respekta DH 540 IXL
no 72,19€

AEG 3000 LEDLights DGB3523S
no 127,33€

Siemens iQ100 LI64LA521
no 307,22€

Gorenje BHP62CLI
no 126,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH DFR067A52 Serie 4, Dunstabzugshaube silber, 60 cm

403,10€
408,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P59,80 cm x A42,60 cm x D29 cm |
|---|
| DFR067A52 |
| EPREL: | 563610 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Pārsega veids: | Plakanais tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 140 W |
| Ventilatora jauda: | 399 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 728 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 53 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| Pēcpārskriešanas automātika: | Jā |
| Automātiskā pārslēgšanās atpakaļ: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 DFR067A52
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















