Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 DFS067K51
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Iebūvējams tvaika nosūcējs
- Jauda: 144 W
- Ventilatora jauda: 392 m³/h
- Izmēri: P59,80 cm x A42,60 cm x D29 cm
- MPN: DFS067K51
- EPREL: 565792
- Energoefektivitātes klase: A
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 DFS067K51
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 DFR067A52
no 403,10€

Neff D49ML54X1
no 587,08€

AEG DPE5660M
no 211,00€

Siemens iQ300 LI64LB531
no 270,00€

Neff N 50 D46ED52X1
no 387,40€

Respekta DH 540 IXL
no 72,19€

AEG 3000 LEDLights DGB3523S
no 127,33€

Siemens iQ100 LI64LA521
no 307,22€

Gorenje BHP62CLI
no 126,00€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Įmontuojamas gartraukis BOSCH DFS067K51 BO010480

579,98€
579,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH DFS067K51 Serie 8, Dunstabzugshaube 60 cm

584,60€
589,59€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch DFS067K51 ( DFS067K51 4242005232079 S0430012 ) Tvaika nosūcējs

605,00€
605,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DFS067K51 iebūvējams tvaika nosūcējs DFS067K51

635,99€
635,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DFS067K51 iebūvējams tvaika nosūcējs DFS067K51

639,00€
639,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tvaika nosūcējs Tvaika nosūcējs BOSCH DFS067K51 Nenurodyta

650,00€
650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DFS067K51 iebūvējams tvaika nosūcējs

676,00€
676,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P59,80 cm x A42,60 cm x D29 cm |
|---|
| DFS067K51 |
| EPREL: | 565792 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Pārsega veids: | Iebūvējams tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
| Jauda: | 144 W |
| Ventilatora jauda: | 392 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 717 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 68 dB |
| Filtra veids: | Nerūsējošā tērauda filtrs |
| Skārienvadība: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 DFS067K51
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis




















