Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad 10.2" 2021 64GB Wi-Fi (MK2K3FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple A13
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Atmiņas lielums: 3 GB
- Displeja izmērs: 25,9 cm (10,2")
- Grafika: Apple A13
- Operētājsistēma: Apple iPadOS
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 10.2" 2021 64GB Wi-Fi (MK2K3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 311,20€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple 10.2inch iPad Wi-Fi 64GB Space Grey MK2K3FD/A ( MK2K3FD/A 0194252515587 MK2K3HC/A MK2K3KN/A MK2K3TY/A ) Planšetdators

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 9th Gen 10.2 64GB Wi-Fi Space Grey MK2K3HC/ A planšetdators MK2K3FD/A

383,85€
383,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 10,2 (25,91cm) 64GB WIFI Spacegrey iOS MK2K3FD/A

400,84€
405,83€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
APPLE iPad 10.2inch WiFi 64GB Gray A13 Bionic Chip Retina Display (P) MK2K3NF/A (0194252515587) ( JOINEDIT89253801 )

440,00€
440,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 10.2" 9 gen. 64 GB Gray (MK2K3FD/A) | MK2K3FD/A | 0194252515587

492,30€
492,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad 10.2'' 9 gen. 64 GB Szary (MK2K3FD/A) | MK2K3FD/A | 0194252515587

493,05€
493,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad 10.2" 9. paaudze 64 GB Gray (MK2K3FD/A) | MK2K3FD/A | 0194252515587

502,80€
502,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad 10.2" 9 gen. 64 GB Szary (MK2K3FD/A) MK2K3FD/A

509,26€
509,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 10.2" Wi-Fi 64GB Space Grey 9th Gen (2021) MK2K3HC/A

575,80€
575,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 32,4 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Grafika: | Apple A13 |
|---|
| Izmēri: | P174,1 mm x A250,6 mm x D7,5 mm |
|---|---|
| Svars: | 487 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 4.2 |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Nē |
| Atmiņas lielums: | 3 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple A13 |
| Procesora modeļa numurs: | 2 x 2.66GHz (Lightning) + 4 x 1.73GHz (Thunder) |
| Kodolu skaits: | 6 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS |
|---|
| Displeja izmērs: | 25,9 cm (10,2") |
|---|---|
| OLED displejs: | Nē |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 160 Pikseļi x 1 620 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Lightning savienotājs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 10.2" 2021 64GB Wi-Fi (MK2K3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple 11 64Gb4G Router Wi-FiMacBook 64GB































