Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Pro M5 11" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (ME2N4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M5
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Grafika: Apple 10 kodolu GPU
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 26
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M5 11" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (ME2N4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 453,90€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 187,50€
30 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Pro 11 inches Wi-Fi+ Cellular 256 GB Standard glass - Space Black | ME2N4HC/A | 195950400700 | TABAPPTZI0539

1 223,40€
1 223,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11 collu Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB ar standarta stiklu - Space Black | ME2N4HC/A | 195950400700 | TABAPPTZI0539

1 239,20€
1 239,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB with standard glass - Space Black ME2N4HC/A

1 254,18€
1 254,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" 2025 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Black ME2N4TY/A | ME2N4TY/A | 0195950400861

1 255,20€
1 255,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" M5 Wi-Fi + Cellular 256GB space Black (6.Gen) | ME2N4TY/A | 195950400861

1 263,80€
1 263,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB with standard glass - Space Black | ME2N4HC/A | 195950400700 | TABAPPTZI0539

1 298,65€
1 298,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" M5 WiFi+Cellular 256 Standard glass Space Black ME2N4HC/ A planšetdators ME2N4HC/A

1 299,00€
1 299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" (M5) Wi-Fi + Cellular 256GB with Standard glass - Space Black ME2N4HC/A

1 299,60€
1 299,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB with standard glass - Space Black ME2N4TY/A

1 301,84€
1 306,83€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular 256GB with standard glass - Space Black Apple ( ME2N4HC/A ME2N4HC-A ) Planšetdators

1 315,00€
1 315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular 256GB with standard glass - Space Black ME2N4TY/A (0195950400861) ( JOINEDIT80277569 ) Planšetdators

1 330,00€
1 330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
o2-Aktion Apple iPad Pro 11 M5 5G 256GB schwarz | 4515-300215-00 | 195950400861

1 330,45€
1 330,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Pro Wi-Fi + Cellular | 11 " | Space Black | OLED, Ultra Retina XDR | 2420 x 1668 pixels | Apple M5 | 12 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6 | iPadOS | USB-C charging cable ME2N4HC/A

1 353,61€
1 360,61€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple | iPad Pro Wi-Fi + Cellular | 11 " | Kosmosa melns | OLED, Ultra Retina XDR | 2420 x 1668 pikseļi | Apple M5 | 12 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Priekšējā kamera | 12 MP | Aizmugurējā kamera | 12 MP | Bluetoot

1 378,31€
1 378,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Planšetdators iPad Pro 11" M5 Wi-Fi + Cellular 256GB with Standard glass - Space Black - ME2N4HC/A

1 379,00€
1 379,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Ipad pro 11-calowy wi-fi + cellular 256 gb ze standardowym szkłem - gwiezdna czerń ME2N4HC/A

1 386,88€
1 386,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple iPad Pro 11'' 8 gen. 256 GB 5G Czarny (ME2N4TY/A)

1 425,45€
1 425,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB with standard glass - Space Black | 573618 | 0195950400861 | WLONONWCROSZG

1 426,64€
1 426,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Pro 11" 8 gen. 256 GB 5G Czarny (ME2N4HC-A) ME2N4HC-A

1 430,87€
1 430,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Pro 11" 8 gen. 256 GB 5G Czarny (ME2N4TY/A) ME2N4TY/A

1 557,21€
1 557,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB with standard glass - Space Black ME2N4HC/A

1 781,41€
1 783,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Apple iPad 11-inch Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB with standard glass - Space Black 573618

1 933,60€
1 936,10€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad Pro 11'' WiFi 5G 256GB 6Gen (2025) space black | ME2N4TY/A | 21634512 | 163451

1 328,15€
1 328,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple iPad Pro 11 256GB 6th Gen. (2025) 5G space black [only eSIM] ME2N4TY/A (0195950400861) ( JOINEDIT80586290 )

1 335,00€
1 335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular - tablet - 256 GB - 11" - 3G 4G 5G ME2N4TY/A (0195950400861) ( JOINEDIT87454680 ) Planšetdators

1 370,00€
1 370,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" (256 GB) tablet PC black Gen 6 / 2025 / 5G ME2N4TY/A (0195950400861) ( JOINEDIT87350136 ) Planšetdators

1 375,00€
1 375,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular 11 256GB 12GB ME2N4KN/A (0195950400861) ( JOINEDIT80421941 )

1 410,00€
1 410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
3JG Apple iPad Pro 11'' WiFi 5G 256GB 6Gen (2025) space black ME2N4TY/A (21634512) ( JOINEDIT84037609 )

1 415,00€
1 415,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" WIFI + LTE 256GB SpaceSchwarz (6.Gen.) iOS ME2N4TY/A (0195950400861) ( JOINEDIT85154136 )

1 420,00€
1 420,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
No name Apple iPad 11-inch Pro WiFi + Cellular 256GB with standard glass - Space Black 573618 (0195950400861) ( JOINEDIT75299166 ) Planšetdators

1 435,00€
1 435,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 31,29 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Krāsa: | Space Melns |
| MPN: | A3357 |
| EPREL: | 2402629 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 71h 0min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 10 kodolu GPU |
|---|
| Izmēri: | P177,50 mm x A249,70 mm x D5,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 444 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| 5G: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 9 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.420 Pikseļi x 1.668 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Ultra Retina XDR displejs |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| Savienojumi: | Thunderbolt 3 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M5 11" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (ME2N4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256GbMacBook Pro 2025







































