Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab A11+ X230 (SM-X230NZAREUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11")
- Grafika: ARM
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Svars: 477 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A11+ X230 (SM-X230NZAREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
22 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab A11+ 10.9 128GB Gray (X230) | SM-X230NZAREUE | 8806097855040

186,25€
186,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 128 GB Graphite (X230) | SM-X230NZAREUE | 8806097855040

193,35€
193,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TAB A11 PLUS SM-X230N 6+128GB WIFI 11" GRAY | SM-X230NZAREUB | 8806097855040 | 1H53-0PL

208,00€
208,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-X230N Galaxy Tab A11+ 11.0" Wi-Fi 6GB RAM 128GB Graphite EU SM-X230NZAREUB

209,21€
209,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11+ 128 GB (Gray, Android) | SM-X230NZAREUB | 8806097855040

212,90€
212,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy | Tab A11+ (X230) | 11 " | Grey | TFT | 1920 x 1200 pixels | MediaTek | Dimensity 7300 | 6 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 5 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.3 | Android|A11+ X230 Grey-128

213,50€
213,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Samsung Galaxy Tab A11+ (X230) 11 Grey TFT 1920 x 1200 pixels MediaTek Dimensity 7300 6 GB 128 GB Wi-Fi Front camera A11+ X230 Grey-128 (8806097855040) ( JOINEDIT86641537 ) Planšetdators

215,00€
215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11+ (X230) 11 " Grey TFT 1920 x 1200 pixels MediaTek Dimensity 7300 6 GB 128 GB Wi-Fi Front camera A11+ X230 Grey-128 (8806097855040) ( JOINEDIT86936101 ) Planšetdators

215,00€
215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11+ 128 GB 27.9 cm (11) 6 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Grey SM-X230NZAREUB

218,64€
223,63€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 6GB 128GB SM-X230N Graphite (SM-X230NZAREUB) planšetdators

218,99€
218,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11+ Planšetdators 11" / 6GB / 128GB Grey | A11+ X230 Grey-128 | 8806097855040

221,15€
221,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11+ 128 GB 27.9 cm (11") 6 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Grey SM-X230NZAREUB

224,10€
224,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11+ Planšetdators 11" / 6GB / 128GB Grey | A11+ X230 Grey-128 | 8806097855040

234,00€
240,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy Tab A11+ Planšetdators 11" / 6GB / 128GB Grey (SM-X230NZAREUB)

246,95€
246,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy | Tab A11+ (X230) | 11 " | Grey | TFT | 1920 x 1200 pixels | MediaTek | Dimensity 7300 | 6 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 5 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.3 | Android A11+ X230 Grey-128

252,54€
255,04€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy Tab A11+ 128GB WiFi grau SM-X230NZAREUB

255,85€
255,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Samsung Galaxy Tab A11+ (X230) (Grey) 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT/ | A11+ X230 Grey-128

276,00€
278,50€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Samsung Galaxy Tab A11+ 128GB (gray Android) SM-X230NZAREUB (8806097855040) ( JOINEDIT89188083 )

215,00€
215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11+- Tablet 128gb Grau SM-X230NZAREUB SMX230NZAREUB (8806097855040) ( JOINEDIT88008376 )

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Tab A11+ X230 11.0 WiFi 6/128GB grey 8806097855040 (8806097855040) ( JOINEDIT88747010 )

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11+ 128 GB 27.9 cm (11") 6 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Grey SM-X230NZAREUB

302,09€
304,59€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy Tab A11+ Planšetdators 11" / 6GB / 128GB Grey

302,30€
304,80€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 15 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 7 040 mAh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| MPN: | SM-X230 |
| EPREL: | 2 472 907 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 200 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 96h 6 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 52 |
| Grafika: | ARM |
|---|
| Izmēri: | P257,1 mm x A6,9 mm x D168,7 mm |
|---|---|
| Svars: | 477 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 5 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| 5G: | Nē |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 3 200 MHz |
| Procesora modeļa numurs: | MediaTek Dimensity 7300, 4x 2.50GHz (ARM Cortex-A78) + 4x 2.00GHz (ARM Cortex-A55) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 15 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1 920 Pikseļi x 1 200 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A11+ X230 (SM-X230NZAREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 240HzSam Galaxy TabGalaxy Tab ProGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9Samsung Tab A9Samsung Tab A7Galaxy Tab A8 32GbGalaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMI





































