Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad 11" 2025 128GB Wi-Fi + Cellular (MD7H4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple A16
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11")
- Grafika: Apple A16 5-kodolruņi
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 11" 2025 128GB Wi-Fi + Cellular (MD7H4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 350,00€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad 11th Gen A16 128GB Wi-Fi + Cellular Yellow MD7H4HC/ A planšetdators MD7H4HC/A

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 10.9" 11 gen. 128 GB 5G Yellow (MD7H4TY/A) | MD7H4TY/A | 1959501049980

537,85€
537,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11 Wi-Fi + Cellular 128GB (gelb) 11.Gen | MD7H4TY/A | 1959501049980

538,65€
538,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11" 11gen Wi-Fi + Cellular 128GB Żółty MD7H4HC/A

538,86€
538,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad 10.9" 11. paaudze 128 GB 5G Yellow (MD7H4TY/A) | MD7H4TY/A | 1959501049980

548,25€
548,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Wi-Fi + Cellular | 11 " | Yellow | IPS, Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | A16 | 128 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable | MD7H4HC/A | 195950104998

549,30€
549,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11 (2025) Wi-Fi + Cellular 128GB Gelb - 27,9 cm (11) Tablet (MD7H4TY/A) PWAP-2217

560,08€
565,07€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 11 " | Yellow | IPS, Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | Apple A16 | 128 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable MD7H4HC/A

560,74€
567,74€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple iPad 11 A16 Wi-Fi + Cellular 128GB - Yellow Apple 195950104998 ( MD7H4HC/A MD7H4HC-A ) Planšetdators

570,00€
570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 11 " | Dzeltena | IPS, Liquid Retina | 2360 x 1640 pikseļi | Apple A16 | 128 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Priekšējā kamera | 12 MP | Aizmugurējā kamera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPad

572,43€
572,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27.9 cm (11) Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Yellow MD7H4HC/A

576,19€
581,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Planšetdators iPad (A16) Wi-Fi + Cellular 128GB - Yellow MD7H4HC/A

589,00€
589,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11" A16 | Wi-Fi + LTE 128 GB Жёлтый
iPad 11" A16 | Wi-Fi + LTE 128 GB Жёлтый

589,00€
589,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad 10.9" 11 gen. 128 GB 5G óty (MD7H4TY/A) MD7H4TY/A

596,82€
596,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Wi-Fi + Cellular | 11 " | Yellow | IPS, Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | Apple A16 | 128 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable | MD7H4HC/A | 195950104998

597,07€
597,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11" 11gen Wi-Fi + Cellular 128GB Yellow | 13300426-MD7H4 | 195950104998

597,25€
597,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11" 128 Gt WiFi + 5G 2025 -tabletti keltainen (MD7H4) ( MD7H4KN/A )

605,00€
605,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11"" (128GB) (yellow, 11th Gen / 2025 / 5G) MD7H4TY/A

612,10€
612,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad WiFi + Cellular 11 cali 128 GB Żółty MD7H4HC/A

652,70€
652,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple IPAD WF CL 128GB YLW | MD7H4HC/A | 195950104998 | RTAPP110IQMD7H4

586,60€
586,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad A16 Wi-Fi + Cellular 11 128GB Gul MD7H4KN/A

641,05€
646,04€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,93 Wh |
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Dzeltens |
| MPN: | A3355 |
| EPREL: | 2 261 058 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 67h 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple A16 5-kodolruņi |
|---|
| Izmēri: | P248,6 mm x A179,5 mm x D7 mm |
|---|---|
| Svars: | 481 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple A16 |
| Procesora modeļa numurs: | 2x 3.46GHz (Everest) + 4x 2.02GHz (Sawtooth) |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 360 Pikseļi x 1 640 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 11" 2025 128GB Wi-Fi + Cellular (MD7H4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple 11 128GbWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple 13 128Gb4G Router Wi-Fi





































