Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 5 2022 64GB Wi-Fi + Cellular (MM6R3FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M1
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,69 cm (10,90)
- Operētājsistēma: Apple iPadOS
- Svars: 462 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 5 2022 64GB Wi-Fi + Cellular (MM6R3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Tablet Apple 10.9-inch iPad Air Wi-Fi Cellular 10.9 64GB 8GB Szary NOB/MM6R3KN/N

1 393,81€
1 393,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple 10.9-inch iPad Air Wi-Fi Cellular 10.9 64GB 8GB Szary | NOB/MM6R3KN/N | 5711802739238

1 404,95€
1 404,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 10.9-inch iPad Air Wi-Fi Cellular 10.9 64GB 8GB Gray | NOB/MM6R3KN/N | 5711802739238

1 407,75€
1 407,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple 10.9-inch iPad Air Wi-Fi Cellular 10.9 64GB 8GB Gray | NOB/MM6R3KN/N | 5711802739238

1 418,85€
1 418,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple 10.9-inch iPad Air Wi-Fi Cellular 10.9 64GB 8GB Szary NOB/MM6R3KN/N

1 529,90€
1 529,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,60 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Space pelēks |
| Izmēri: | P178,50 mm x A247,60 mm x D6,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 462 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M1 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,69 cm (10,90) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.360 Pikseļi x 1.640 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| USB 3.1 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 3.1 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 5 2022 64GB Wi-Fi + Cellular (MM6R3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple 11 64GbApple MacBook Air 13 20224G Router Wi-Fi






























