Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 7 13" 2025 1TB Wi-Fi (MCQ34TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M3
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 1 TB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 33,02 cm (13)
- Grafika: Apple 9 kodolu
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 13" 2025 1TB Wi-Fi (MCQ34TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Tablet Apple iPad Air 13'' 6 gen. 1 TB Fioletowy (MCQ34HC/A)

1 465,90€
1 465,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 6 gen. 1 TB Fioletowy (MCQ34HC/A) | MCQ34HC/A | 195949978739

1 478,45€
1 478,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" 6 gen. 1 TB Purple (MCQ34HC/A) | MCQ34HC/A | 195949978739

1 481,40€
1 481,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 6 gen. 1 TB Purple (MCQ34HC/A) | MCQ34HC/A | 195949978739

1 493,10€
1 493,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M3 Wi-Fi 1TB, Purple MCQ34HC/A

1 513,50€
1 513,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13'' (2025) M3 1 TB WiFi lilla - Plansetdators iPad Air M3 13" ( MCQ34HC/A )

1 535,00€
1 535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M3 Wi-Fi 1TB Purple MCQ34HC/ A planšetdators MCQ34HC/A

1 609,00€
1 609,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 13 cali WiFi 1TB Fioletowy MCQ34HC/A

1 614,13€
1 614,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Ipad air 13 cali wifi 1tb fioletowy MCQ34HC/A

1 664,29€
1 664,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,59 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 1 TB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Violets |
| MPN: | A3268 |
| EPREL: | 2261069 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 72h 0 min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P280,60 mm x A214,90 mm x D6,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 616 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 6.400 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,02 cm (13) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.732 Pikseļi x 2.048 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 13" 2025 1TB Wi-Fi (MCQ34TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatMacBook Air 1TB4G Router Wi-FiMacBook Pro 13 1TB


































