Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 7 13" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (MCJ54TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M3
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 33,02 cm (13)
- Grafika: Apple 9 kodolu
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 13" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (MCJ54TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 453,90€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 187,50€
19 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Tablet Apple iPad Air 13'' 6 gen. 256 GB 5G Szary (MCJ54HC-A) MCJ54HC/A

1 121,54€
1 121,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 13-inch Air Wi-Fi + Cellular 256GB - Space Grey MCJ54HC/A

1 131,96€
1 136,95€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 13" 6 gen. 256 GB 5G Gray (MCJ54HC-A) | MCJ54HC-A | 195949964725

1 141,10€
1 141,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 Cellular 7 Gen (2025) M3 256GB - Space Grey DE | MCJ54HC-A | 195949964824

1 152,35€
1 152,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 13-inch Air Wi-Fi + Cellular 256GB - Space Grey MCJ54TY/A

1 158,38€
1 163,37€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Tablet Apple iPad Air 13'' 6 gen. 256 GB 5G Szary (MCJ54TY/A)

1 169,96€
1 169,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M3 256 Gt WiFi + 5G 2025 tahtiharmaa ( MCJ54KN/A )

1 185,00€
1 185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M3 Wi-Fi + Cellular 256GB, Space Grey MCJ54HC/A

1 216,00€
1 216,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 13-inch Air Wi-Fi + Cellular 256GB - Space Grey | MCJ54HC/A | 0195949964688 | WLONONWCRJBJR

1 231,58€
1 231,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 Apple M3 Wi-Fi + Cellular 256GB - Space Grey Apple 195949964688 ( MCJ54HC/A MCJ54HC-A ) Planšetdators

1 235,00€
1 235,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 6 gen. 256 GB 5G Szary (MCJ54HC-A) MCJ54HC-A

1 251,87€
1 251,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 256GB 7th Gen. (2025) 5G space gray | MCJ54TY/A | 0195949964824

1 265,05€
1 265,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 cali WiFi + Cellular 256GB Gray | 13300641-MCJ54 | 195949964688

1 266,75€
1 266,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M3 | Wi-Fi+LTE 256 GB Pelēks
iPad Air 13" M3 | Wi-Fi+LTE 256 GB Pelēks

1 279,00€
1 279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M3 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Grey MCJ54HC/ A planšetdators MCJ54HC/A

1 279,00€
1 279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Ipad air 13 cali wifi + cellular 256gb szary MCJ54HC/A

1 355,68€
1 355,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13"" (256GB) (grey, Gen 7 / 2025 / 5G) MCJ54TY/A

1 532,30€
1 532,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 13-inch Air Wi-Fi + Cellular 256GB - Space Grey MCJ54HC/A

1 672,60€
1 675,10€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad 13-inch Air Wi-Fi + Cellular 256GB - Space Grey ( MCJ54TY/A ) Planšetdators

1 245,00€
1 245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,59 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Space pelēks |
| MPN: | A3269 |
| EPREL: | 2261072 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 72h 0 min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P280,60 mm x A214,90 mm x D6,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 617 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 6.400 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,02 cm (13) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.732 Pikseļi x 2.048 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 13" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (MCJ54TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaApple MacBook Air 13 256GBWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiMacBook Air 13 256GBWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple MacBook Pro 13 256GB




































