Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 7 13" 2025 256GB Wi-Fi (MCNR4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M3
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 33,02 cm (13")
- Grafika: Apple 9 kodolu
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 13" 2025 256GB Wi-Fi (MCNR4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple iPad 13-inch Air Wi-Fi 256GB - Purple MCNR4HC/A

926,76€
931,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple IPAD AIR 13 WIFI 256GB PUR MCNR4HC/A

970,51€
970,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple iPad Air 13'' 6 gen. 256 GB Fioletowy (MCNR4TY/A)

971,84€
971,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" Apple M3 Wi-Fi 256GB - Purple ( MCNR4HC/A 195949976896 MCNR4HC-A ) Planšetdators

975,00€
975,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPAD AIR 13 WIFI 256GB PUR | MCNR4HC/A | 195949976896 | RTAPP130IAMCNR4

977,30€
977,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple IPAD AIR 13 WIFI 256GB PUR | MCNR4HC/A | 195949976896 | RTAPP130IAMCNR4

984,85€
984,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13'' 6 gen. 256 GB Fioletowy (MCNR4TY/A) | MCNR4TY/A | 0195949976896

990,85€
990,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" 6 gen. 256 GB Purple (MCNR4TY/A) | MCNR4TY/A

991,35€
991,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 13" 6. paaudze 256 GB Purple (MCNR4TY/A) | MCNR4TY/A

1 003,60€
1 003,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 cali WiFi 256GB Purple | MCNR4HC/A | 195949976896 | RTAPP130IAMCNR4

1 008,50€
1 008,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPAD AIR 13 WIFI 256GB PUR | MCNR4HC/A | 195949976896 | RTAPP130IAMCNR4

1 044,64€
1 044,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 6 gen. 256 GB Fioletowy (MCNR4TY/A) MCNR4TY/A

1 079,51€
1 079,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 13-inch Air Wi-Fi 256GB - Purple MCNR4TY/A

1 087,66€
1 092,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 13" M3 | Wi-Fi 256 GB Фиолетовый
iPad Air 13" M3 | Wi-Fi 256 GB Фиолетовый

1 109,00€
1 109,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 13-inch Air Wi-Fi 256GB - Purple 195949977039 ( MCNR4TY/A ) Planšetdators

1 155,00€
1 155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad Air 13" 2025 Wi-Fi 256GB Purple MCNR4TY/A | MCNR4TY/A | 0195949977039

1 113,80€
1 113,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,59 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Violets |
| MPN: | A3268 |
| EPREL: | 2 261 069 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 72 st 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P280,6 mm x A214,9 mm x D6,1 mm |
|---|---|
| Svars: | 616 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 6 400 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,02 cm (13") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 732 Pikseļi x 2 048 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 13" 2025 256GB Wi-Fi (MCNR4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple MacBook Air 13 256GBWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiMacBook Air 13 256GBWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple MacBook Pro 13 256GB
































