Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 8 11" 2026 512GB Wi-Fi + Cellular (MH7K4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 27,58 cm (10,86)
- Grafiskā karte: Apple 9 kodoli
- Svars: 465 g
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 11" 2026 512GB Wi-Fi + Cellular (MH7K4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | Starlight | 11 " | 2360 x 1640 pixels | IPS | | 12 GB | M4 | 512 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26 | MH7K4HC/A | 195950812916

1 170,10€
1 170,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | Starlight | 11 " | 2360 x 1640 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 | 512 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26 MH7K4HC/A

1 194,44€
1 201,44€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple 11-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular Apple Tablet 11 in Beige 2360 x 1640 Apple M4 (8-core) 512 GB 12 GB 802.11a/b/g MH7K4HC/A (195950812916) ( JOINEDIT87208831 ) Planšetdators

1 210,00€
1 210,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air Wi-Fi + Cellular Starlight 11 " 2360 x 1640 pixels IPS Apple 12 GB M4 512 GB 3G 4G 5G Wi-Fi Front MH7K4HC/A (195950812916) ( JOINEDIT88363911 ) Planšetdators

1 225,00€
1 225,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 512GB - Starlight MH7K4HC/A

1 229,00€
1 229,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi+Cellular 512GB Starlight MH7K4HC/ A planšetdators MH7K4HC/A

1 229,00€
1 229,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 512GB - Starlight | MH7K4HC-A | 195950812916

1 232,95€
1 232,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | Starlight | 11 " | 2360 x 1640 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 | 512 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26 | MH7K4HC/A | 195950812916

1 271,84€
1 271,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 11 cali WiFi + Cellular 512GB Księżycowa poświata MH7K4HC/A

1 277,89€
1 277,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11 (M4) 512GB Wi-Fi + Cellular Starlight MH7K4TY/A

1 290,65€
1 290,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Tablet Apple iPad Air 11" 8 gen. 512 GB 5G Beowy (MH7K4HC-A) MH7K4HC-A

1 330,14€
1 330,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPadAir 11apos;apos; 8 gen. 512 GB 5G Bezowy (MH7K4HC-A) MH7K4HC-A (195950812916) ( JOINEDIT86383691 )

1 395,00€
1 395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,93 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Polarstern |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| 2556299 |
| 1.000 |
| 62h 0 min |
| G (Skala A-G) |
| Grafiskā karte: | Apple 9 kodoli |
|---|
| Izmēri: | P247,60 mm x A178,50 mm x D6,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 465 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| A3460 |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7.500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 27,58 cm (10,86) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.360 Pikseļi x 1.640 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 11" 2026 512GB Wi-Fi + Cellular (MH7K4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple MacBook Air 13 512GB4G Router Wi-FiMac Air 512GB































