Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 8 13" 2026 128GB Wi-Fi + Cellular (MH9D4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 32,77 cm (12,9")
- Grafika: Apple 9 kodoli
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 26
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 13" 2026 128GB Wi-Fi + Cellular (MH9D4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 350,00€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
37 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Air 13 128GB 8th Gen. (2026) 5G space grey [only eSIM] | MH9D4TY/A | 0195950784756

964,85€
964,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 WIFI + LTE 128GB (spaceGray) iOS | MH9D4TY/A | 0195950784756 | 84715000

969,20€
969,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey | MH9D4HC/A

990,00€
990,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular - Tablet - 128 GB - 33 cm (13) MH9D4TY/A

1 006,66€
1 011,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
o2-Aktion Apple iPad Air 13 M4 5G 128GB spacegrau | 4515-300228-00 | 195950784756

1 015,20€
1 015,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple iPad Air 13 128GB 8th Gen. (2026) 5G space grey [only eSIM] MH9D4TY/A (0195950784756) ( JOINEDIT88007156 )

1 030,00€
1 030,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi + Cellular 128GB (spacegrau) MH9D4TY/A (0195950784756) ( JOINEDIT87178247 ) Planšetdators

1 040,00€
1 040,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey MH9D4HC/A

1 049,00€
1 049,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 (2026) | Wi-Fi + LTE 128 GB Серый
iPad Air 13" M4 (2026) | Wi-Fi + LTE 128 GB Серый

1 049,00€
1 049,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi+Cellular 128GB Space Gray MH9D4HC/ A planšetdators MH9D4HC/A

1 049,00€
1 049,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple iPad Air 13'' 8 gen. 128 GB 5G Grafitowy (MH9D4TY/A)

1 050,08€
1 050,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 inches WiFi + Cellular 128GB Space Grey | MH9D4HC-A | 195950784596

1 066,20€
1 066,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple 3JG Apple iPad Air 13'' M4 WiFi + Cell 128GB spacegrau MH9D4TY/A

1 090,08€
1 090,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13'' M4, 128 GB, Wi-Fi + Cellular, space gray - Tablet MH9D4HC/A

1 100,00€
1 100,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 13-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey | 587441 | 0195950784756 | WLONONWCRPTOI

1 104,39€
1 104,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 5G Apple M LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 33 cm (13") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) iPadOS 26 Grey | MH9D4HC/A | 0195950784596 | WLONONWCRPAIX

1 152,37€
1 152,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna szarość MH9D4HC/A

1 154,37€
1 159,36€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 13" (128GB) (gray, Gen 8 / 2026 / 5G) MH9D4TY/A

1 160,80€
1 160,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 8 gen. 128 GB 5G Grafitowy (MH9D4HC-A) MH9D4HC-A

1 168,29€
1 168,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 13 cali Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna szarość MH9D4HC/A

1 204,75€
1 204,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular 13 128GB 12GB MH9D4KN/A (0195950784596) ( JOINEDIT87987915 )

1 060,00€
1 060,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular - Tablet - 128 GB - 33 cm (13) MH9D4TY/A (0195950784756) ( JOINEDIT89056744 )

1 060,00€
1 060,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 WIFI + LTE 128GB (spacegrau) iOS MH9D4TY/A (0195950784756) ( JOINEDIT87142073 )

1 065,00€
1 065,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grau MH9D4TY/A (0195950784756) ( JOINEDIT86988973 )

1 075,00€
1 075,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 13" 8. paaudze 128 GB 5G Graphite (MH9D4HC-A) | MH9D4HC-A | 195950784596

1 077,30€
1 077,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13'' M4 128 GB Wi-Fi + Cellular peleka - Plansetdators iPad Air M4 13 MH9D4HC/A (195950784596) ( JOINEDIT86752385 )

1 090,00€
1 090,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey - MH9D4HC/A MH9D4HC/A (0195950784596) ( JOINEDIT87127901 )

1 105,00€
1 105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB Space Gray | MH9D4HC/A | 195950784596 | TB-IOS-APL-0679

1 109,85€
1 109,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 128 Gt WiFi + 5G tahtiharmaa MH9D4KN/A (0195950784664) ( JOINEDIT86951104 )

1 110,00€
1 110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 13-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey 587441 (0195950784756) ( JOINEDIT88343379 ) Planšetdators

1 115,00€
1 115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,59 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Space pelēks |
| MPN: | A3462 |
| EPREL: | 2 556 301 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 72 st 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodoli |
|---|
| Izmēri: | P280,6 mm x A214,9 mm x D6,1 mm |
|---|---|
| Svars: | 617 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7 500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Displeja izmērs: | 32,77 cm (12,9") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 732 Pikseļi x 2 048 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 13" 2026 128GB Wi-Fi + Cellular (MH9D4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple 13 128GbWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiApple 13 Pro 128GbMacBook Air 13 128GBWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi Thermostat



































