Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 8 13" 2026 128GB Wi-Fi + Cellular (MH9F4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 32,77 cm (12,90)
- Grafika: Apple 9 kodolu
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 26
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 13" 2026 128GB Wi-Fi + Cellular (MH9F4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 311,20€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
26 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Starlight | MH9F4HC/A

990,00€
990,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Starlight | MH9F4TY/A | 0195950785272 | 1H62-0F4

994,25€
994,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | Starlight | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | | 12 GB | M4 | 128 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26 | MH9F4HC/A | 195950785111

998,50€
998,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" 2026 Wi-Fi + Cellular 128 GB Polarstern MH9F4TY/A | MH9F4TY/A | 0195950785272

999,25€
999,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi + Cellular 128GB (polarstern) (MH9F4TY/A)

1 006,66€
1 011,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | Starlight | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 | 128 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26 MH9F4HC/A

1 019,26€
1 026,26€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple iPad Air Wi-Fi + Cellular Starlight 13 2732 x 2048 pixels IPS Apple 12 GB M4 128 GB 3G 4G 5G Wi-Fi Front MH9F4HC/A (195950785111) ( JOINEDIT87208839 ) Planšetdators

1 035,00€
1 035,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Smartfon Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Starlight MH9F4TY/A

1 044,78€
1 044,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air Wi-Fi + Cellular Starlight 13 " 2732 x 2048 pixels IPS Apple 12 GB M4 128 GB 3G 4G 5G Wi-Fi Front MH9F4HC/A (195950785111) ( JOINEDIT88310488 ) Planšetdators

1 045,00€
1 045,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi+Cellular 128GB Starlight MH9F4HC/ A planšetdators MH9F4HC/A

1 049,00€
1 049,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple Apple iPad Air 13", M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Starlight MH9F4HC-A

1 085,00€
1 085,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 13 cali Wi-Fi + Cellular 128GB Księżycowa poświata MH9F4HC/A

1 091,36€
1 091,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13'' M4, 128 GB, Wi-Fi + Cellular, starlight - Tablet MH9F4HC/A

1 099,80€
1 099,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 8 gen. 128 GB 5G Beowy (MH9F4HC-A) MH9F4HC-A

1 147,56€
1 147,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 13 inches WiFi + Cellular 128GB Starlight MH9F4HC/A

1 161,10€
1 166,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
APPLE iPad Air 13 inches WiFi + Cellular 128GB Starlight | MH9F4HC/A | 195950785111 | RTAPP130IAMH9F4

1 164,08€
1 164,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Starlight MH9F4HC/A

1 201,00€
1 201,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi + Cellular 128GB (polarstern) MH9F4TY/A (0195950785272) ( JOINEDIT89163380 ) Planšetdators

1 050,00€
1 050,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 13" 8. paaudze 128 GB 5G Beige (MH9F4HC-A) | MH9F4HC-A | 195950785111

1 052,85€
1 052,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular - Tablet - 128 GB - 33 cm (13) MH9F4TY/A (0195950785272) ( JOINEDIT87670925 )

1 060,00€
1 060,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular 13 128GB 12GB MH9F4KN/A (0195950785272) ( JOINEDIT88157800 )

1 060,00€
1 060,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13'' M4 128 GB Wi-Fi + Cellular zelta - Plansetdators iPad Air M4 13 MH9F4HC/A (195950785111) ( JOINEDIT86752387 )

1 090,00€
1 090,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 128 Gt WiFi + 5G tahtivalkea MH9F4KN/A (0195950785180) ( JOINEDIT87154568 )

1 115,00€
1 115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 (M4) 128GB Wi-Fi + Cellular Purple MH9F4TY/A

1 149,94€
1 149,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 inches WiFi + Cellular 128GB Starlight MH9F4HC/A (195950785111) ( JOINEDIT87802986 ) Planšetdators

1 175,00€
1 175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13'' M4 128 GB Wi-Fi + Cellular zelta - Plansetdators iPad Air M4 13 MH9F4HC/A (195950785111) MH9F4HC/A (0195950785111) ( JOINEDIT88444116 )

1 285,00€
1 285,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,59 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Polarstern |
| MPN: | A3462 |
| EPREL: | 2556301 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 72h 0 min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P280,60 mm x A214,90 mm x D6,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 617 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7.500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Displeja izmērs: | 32,77 cm (12,90) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.732 Pikseļi x 2.048 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 13" 2026 128GB Wi-Fi + Cellular (MH9F4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple 13 128GbWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiApple 13 Pro 128GbMacBook Air 13 128GBWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi Thermostat


































