Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Pro M4 13" 2024 256GB Wi-Fi (MVX23NF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 33,02 cm (13)
- Grafika: Apple 10-Core-GPU
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 17
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M4 13" 2024 256GB Wi-Fi (MVX23NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Pro 13" M4 WiFi | 2024 | Standard glass 256 GB Melns
iPad Pro 13" M4 WiFi | 2024 | Standard glass 256 GB Melns

1 609,00€
1 609,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Ipad pro 13 cali wi-fi 256gb - gwiezdna czerń MVX23HC/A

1 790,98€
1 790,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 38,99 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Krāsa: | Space Melns |
| MPN: | A2925 |
| EPREL: | 2261270 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 77h 0 min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 10-Core-GPU |
|---|
| Izmēri: | P215,50 mm x A281,60 mm x D5,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 579 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 10 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Nē |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Nē |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7.500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Procesora modeļa numurs: | Apple M4 3C+6c/9T (ARMv9.2-A, TSMC 3nm) |
| Kodolu skaits: | 9 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 17 |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,02 cm (13) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.752 Pikseļi x 2.064 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Ultra Retina XDR displejs |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | nē |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | Thunderbolt 3 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M4 13" 2024 256GB Wi-Fi (MVX23NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaApple MacBook Pro 13 256GBWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi Fi13 Pro 256GbWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatMacBook Pro 13 256GB



























