Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Pro M5 11" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (ME2P4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M5
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11")
- Grafika: Apple 10 kodolu GPU
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 26
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M5 11" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (ME2P4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 307,30€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
31 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Pro 11'' WiFi 5G 256GB 6Gen (2025) silber | ME2P4TY/A | 195950401103 | 164146

1 245,30€
1 245,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" 2025 Wi-Fi + Cellular 256GB Silver ME2P4TY/A | ME2P4TY/A | 195950401103 | 164146

1 247,75€
1 247,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" M5 Wi-Fi + Cellular 256GB silber (6.Gen) | ME2P4TY/A | 195950401103

1 268,75€
1 268,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB with standard glass - Silver ME2P4TY/A

1 276,19€
1 281,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple | iPad Pro Wi-Fi + Cellular | 11 " | Silver | OLED, Ultra Retina XDR | 2420 x 1668 pixels | M5 | 12 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6 | iPadOS | USB-C charging cable | ME2P4HC/A | 195950400946

1 324,70€
1 324,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 2025 6Gen 11" 256GB CELL M5 Silver ITA ME2P4TY/A | ME2N4TY/A | 195950401103

1 327,00€
1 333,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPad 11-inch Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB with standard glass - Silver ME2P4HC/A

1 334,57€
1 334,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" (256 GB) tablet PC silver Gen 6 / 2025 / 5G ME2P4TY/A (0195950401103) ( JOINEDIT87350137 )

1 340,00€
1 340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Pro Wi-Fi + Cellular | 11 " | Silver | OLED, Ultra Retina XDR | 2420 x 1668 pixels | Apple M5 | 12 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6 | iPadOS | USB-C charging cable ME2P4HC/A

1 353,61€
1 360,61€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple iPad Pro 2025 6Gen 11" 256GB CELL M5 Silver ITA ME2P4TY/A 195950401103 ME2N4TY/A (195950401103) ( JOINEDIT80227771 ) Planšetdators

1 355,00€
1 355,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Planšetdators iPad Pro 11" M5 Wi-Fi + Cellular 256GB with Standard glass - Silver - ME2P4HC/A

1 389,00€
1 389,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" M5 WiFi+Cellular 256 Standard glass Silver ME2P4HC/ A planšetdators ME2P4HC/A

1 389,00€
1 389,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB with standard glass - Silver ME2P4HC/A

1 394,48€
1 399,47€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple 11 collu iPad Pro M5 Wi-Fi + Celulārs 256GB ar standarta stiklu - Sudrabs ME2P4HC/A

1 415,12€
1 415,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" M5 Wi-Fi + Cellular 256GB Silver | ME2P4HC-A | 195950400946

1 417,30€
1 417,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple iPad Pro 11'' 8 gen. 256 GB 5G Srebrny (ME2P4TY/A)

1 424,63€
1 424,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" (M5) Wi-Fi + Cellular 256GB with Standard glass - Silver ME2P4HC/A

1 440,20€
1 440,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Pro Wi-Fi + Cellular | 11 " | Silver | OLED, Ultra Retina XDR | 2420 x 1668 pixels | Apple M5 | 12 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6 | iPadOS | USB-C charging cable | ME2P4HC/A | 195950400946

1 441,33€
1 441,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Pro 11-calowy Wi-Fi + Cellular 256 GB ze standardowym szkłem - Srebrny ME2P4HC/A

1 446,37€
1 446,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB with standard glass - Silver | 573621 | 0195950401103 | WLONONWCROOYH

1 448,70€
1 448,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Pro 11" 8 gen. 256 GB 5G Srebrny (ME2P4HC-A) ME2P4HC-A

1 528,54€
1 528,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular 256GB with standard glass - Silver | ME2P4HC/A

1 695,69€
1 698,19€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Apple iPad 11-inch Pro Wi‑Fi + Cellular 256GB with standard glass - Silver 573621

1 966,28€
1 968,78€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular 11 256GB 12GB ME2P4KN/A (0195950401103) ( JOINEDIT80421940 )

1 355,00€
1 355,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular - tablet - 256 GB - 11" - 3G 4G 5G ME2P4TY/A (0195950401103) ( JOINEDIT87454681 ) Planšetdators

1 360,00€
1 360,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular 11 " Silver OLED Ultra Retina XDR 2420 x 1668 pixels Apple M5 12 GB 256 GB 3G 4G 5G ( ME2P4HC/A ) Planšetdators

1 365,00€
1 365,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" WIFI + LTE 256GB Silber (6.Gen.) iOS ME2P4TY/A (0195950401103) ( JOINEDIT85154137 )

1 395,00€
1 395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular - Tablet - 256 GB - 27.9 cm (11) ME2P4TY/A (0195950401103) ( JOINEDIT80120072 )

1 405,00€
1 405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Pro WiFi + Cellular 256GB with standard glass - Silver 573621 (0195950401103) ( JOINEDIT80286086 ) Planšetdators

1 460,00€
1 460,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" M5 256 Gt WiFi + 5G 2025 hopea ME2P4KN/A (0195950401011) ( JOINEDIT80041640 )

1 490,00€
1 490,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 31,29 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| MPN: | A3357 |
| EPREL: | 2 402 629 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 71h 0min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 10 kodolu GPU |
|---|
| Izmēri: | P177,5 mm x A249,7 mm x D5,3 mm |
|---|---|
| Svars: | 444 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 9 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11") |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 420 Pikseļi x 1 668 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Ultra Retina XDR displejs |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| Savienojumi: | Thunderbolt 3 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M5 11" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (ME2P4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256GbMacBook Pro 2025






































