Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Pro M5 13" 2025 1TB Wi-Fi + Cellular (ME8D4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M5
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 1 TB
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 33,02 cm (13)
- Grafika: Apple 10 kodolu GPU
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 26
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,99€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Pro 13" 2025 Wi-Fi + Cellular 1TB Space Black ME8D4TY/A | ME8D4TY/A | 0195950404821

2 382,45€
2 382,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 13" 2025 Wi-Fi + Cellular 1TB Space Black ME8D4TY/A | ME8D4TY/A | 0195950404821 | 1H64-0CL

2 387,10€
2 387,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 13" M5 WiFi+Cell 1TB Standard glass Space Black ME8D4HC/ A planšetdators ME8D4HC/A

2 469,00€
2 469,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 13-inch iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular 1TB with standard glass - Space Black Apple ( ME8D4HC/A ME8D4HC-A ) Planšetdators

2 525,00€
2 525,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE 33cm 13Zoll iPad Pro Wi-Fi + Cellular 1TB with standard glass Space Black [Energieklasse G] (ME8D4TY/A)

2 547,26€
2 552,25€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Pro 13" (M5) Wi-Fi + Cellular 1TB with standard glass - Space Black ME8D4HC/A

2 567,10€
2 567,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular 1TB with standard glass Space Black ME8D4TY/A (0195950404821) ( JOINEDIT80197648 ) Planšetdators

2 610,00€
2 610,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 13 inches Wi-Fi+ Cellular 1TB Standard glass - Space Black | ME8D4HC-A | 195950404661

2 675,90€
2 675,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Pro 13 inches Wi-Fi+ Cellular 1TB Standard glass - Space Black | ME8D4HC-A | 195950404661

2 676,00€
2 676,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Pro 13" 8 gen. 1 TB 5G Black (ME8D4HC-A) | ME8D4HC-A | 195950404661

2 699,85€
2 699,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Pro 13" 8 gen. 1 TB 5G Czarny (ME8D4HC-A) ME8D4HC-A

2 703,31€
2 703,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 9 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 38,99 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 1 TB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Krāsa: | Space Melns |
| MPN: | A3361 |
| EPREL: | 2402636 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 76h 0min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 10 kodolu GPU |
|---|
| Izmēri: | P215,50 mm x A281,60 mm x D5,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 582 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| 5G: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,02 cm (13) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.752 Pikseļi x 2.064 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Ultra Retina XDR displejs |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| Savienojumi: | Thunderbolt 3 |
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiMacBook Pro 13 1TBWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatMacBook Pro 20254G Router Wi-Fi

































