Ilustrācija var atšķirties
Apple iPhone 14 Plus 512GB (PRODUCT)RED
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Apple iOS 16
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 17 cm (6,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Apple A15
- Kodolu skaits: 6
- Atmiņas karšu nodalījums: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 14 Plus 512GB (PRODUCT)RED
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€

Samsung Galaxy A56 5G 128GB
no 290,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
no 1 182,41€

Samsung Galaxy S26 512GB
no 722,82€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPhone 14 Plus 512GB, Red | MQ5F3QL/A | 0194253376361

823,40€
823,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
|---|---|
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Krāsa: | Sarkans |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, Lightning savienotājs, NFC |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P78,10 mm x A160,80 mm x D7,80 mm |
|---|---|
| Svars: | 203 g |
| Galvenā kamera 1: | 12 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Tuvinājums: | 5x digitālā, 2x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Apple iOS 16 |
| Procesors: | Apple A15 |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 6 |
| Displeja izmērs: | 17 cm (6,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | OLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.284 Pikseļi x 2.778 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 458 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 14 Plus 512GB (PRODUCT)RED
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Macbook Pro 14 512GBApple MacBook Air 13 512GBApple MacBook Pro 13 512GBMacBook Pro 14 16GB 512GBMacBook Pro 14 32GB 512GBSDHC 512GBSDXC 512 GBSDSDUNC 512 GBLexar 512GBKingston 512Gb




















