Ilustrācija var atšķirties
Apple iPhone 15 256GB
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Apple iOS 17
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 15,50 cm (6,10)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Apple A16
- Kodolu skaits: 6
- Operatīvā atmiņa (RAM): 6 GB
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 160,83€

Apple iPhone 17 256GB
no 843,76€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 277,47€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 650,00€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€

Samsung Galaxy S24 256GB
no 499,00€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB
no 873,64€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 816,73€
169 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Iphone 15 256gb - zielony MTPA3PX/A

911,16€
911,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Iphone 15 256gb - czarny MTP63PX/A

912,58€
912,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple MOBILE PHONE IPHONE 15/256GB BLUE MTP93

913,40€
915,90€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Apple Iphone 15 256gb Black

934,83€
934,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 15 256GB Yellow MTP83PX/A

940,10€
940,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 15 256GB Green MTPA3PX/A

940,10€
940,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 15 256GB Mobilais Telefons | MTP63QL/A | 0195949036897

940,55€
940,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 15 256GB black MTP63ZD/A (195949036965) ( JOINEDIT85264706 )

955,00€
955,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 15 256 GB Gaiši zils
iPhone 15 256 GB Gaiši zils

979,00€
979,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 15 256 GB Melns
iPhone 15 256 GB Melns

979,00€
979,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 15 256 GB Gaiši dzeltens
iPhone 15 256 GB Gaiši dzeltens

979,00€
979,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 15 256 GB Rozā
iPhone 15 256 GB Rozā

979,00€
979,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple IPHONE 15 256GB Black MTP63

985,24€
987,74€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Smartfon poleasingowy Apple PHONE IPHONE 15 PROMAX/256GB WHITE RENEWD M1828-QAV (7340218649275) M1828-QAV

1 030,87€
1 030,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 15 15.5 cm (6.1") Dual SIM iOS 17 5G USB Type-C 256 GB Blue MTP93SX/A

1 145,81€
1 148,31€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Apple iPhone 15 15.5 cm (6.1") Dual SIM iOS 17 5G USB Type-C 256 GB Black MTP63SX/A

1 145,81€
1 148,31€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Apple iPhone 15 15.5 cm (6.1") Dual SIM iOS 17 5G USB Type-C 256 GB Pink MTP73SX/A

1 145,81€
1 148,31€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Apple iPhone 15 15.5 cm (6.1) Dual SIM iOS 17 5G USB Type-C 256 GB Green MTPA3SX/A

1 157,46€
1 162,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPhone 15 15.5 cm (6.1) Dual SIM iOS 17 5G USB Type-C 256 GB Yellow MTP83

1 157,46€
1 162,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 2.0, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Kritiena atpazīšana: | Jā |
| Uzlādes jauda: | 20 W |
| Izmēri: | P71,60 mm x A147,60 mm x D7,80 mm |
|---|---|
| Svars: | 171 g |
| Galvenā kamera 1: | 48 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Tuvinājums: | 10x digitālā, 2x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Apple iOS 17 |
| Procesors: | Apple A16 |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 6 |
| Displeja izmērs: | 15,50 cm (6,10) |
|---|---|
| Displeja tips: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.179 Pikseļi x 2.556 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 460 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Iphone 15 pro 256gbApple MacBook Air 13 256GBApple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256GbApple MacBook Pro 15MacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GB





























