Ilustrācija var atšķirties
Apple iPhone 13 (PRODUCT)RED 128GB
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Apple iOS 15
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 15,5 cm (6,1")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Apple A15
- Kodolu skaits: 6
- Atmiņas karšu nodalījums: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 13 (PRODUCT)RED 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Apple iPhone 17 256GB
no 842,34€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 089,92€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 654,80€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 507,97€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 611,83€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€

Samsung Galaxy A56 5G 128GB
no 290,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
no 1 189,31€

Samsung Galaxy S26 512GB
no 691,52€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPhone 13 128GB (PRODUCT) RED MLPJ3ET/A

1 340,50€
1 340,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
|---|---|
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, Lightning savienotājs, NFC |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P71,5 mm x A146,7 mm x D7,65 mm |
|---|---|
| Svars: | 173 g |
| Galvenā kamera 1: | 12 MP |
|---|---|
| Tuvinājums: | 5x digitālā |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Apple iOS 15 |
| Procesors: | Apple A15 |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 6 |
| Displeja izmērs: | 15,5 cm (6,1") |
|---|---|
| Displeja tips: | OLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1 170 Pikseļi x 2 532 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 460 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 13 (PRODUCT)RED 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple 13 128GbApple 13 Pro 128GbApple 11 128GbMacBook Air 13 128GBMacBook 128GBLexar 128GBMicrosdhc 128GBSDHC 128GBApple MacBook Pro 13MacBook Air 128 GB



















